Gwiazdy weszły na plan „BrzydUli”. Filip Bobek pokazał, jak teraz wygląda Małgorzata Socha jako Violetta

Uwielbiany przez widzów serial TVN wraca na mały ekran. Pierwsze odcinki reaktywowanej po 11 latach Brzyduli wyemitowane zostaną już we wrześniu. Aktorzy właśnie wrócili na plan i chwalą się zdjęciami zza kulis.

Po 11 latach na antenę wraca wielki telewizyjny hit. Serial BrzydUla ponad dekadę temu gromadził przed telewizorami tysiące widzów. Perypetie nieśmiałej, ale bardzo zdolnej Urszuli Cieplak i jej przyjaciół polscy widzowie śledzili z zapartym tchem. Wiadomość, o tym, że serial doczeka się kontynuacji, pojawiła się w mediach już w 2018 roku. To właśnie wtedy scenarzysta opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie scenariusza drugiej części, a sensacyjną wiadomość potwierdziła odtwórczyni głównej roli – Julia Kamińska.

W kontynuacji ponownie zobaczymy wszystkich aktorów, którzy jedenaście lat temu bawili i wzruszali do łez. W produkcji pojawią się też nowe postacie. Nieco więcej szczegółów na temat obsady zdradziła Małgorzata Socha, która stworzyła niezapomnianą rolę, wcielając się we Violettę Kubasińską.

Prace scenariuszowe rzeczywiście trwają. Są też nowi bohaterowie, ale cała obsada z tamtej części też się pokaże. Wszyscy potwierdziliśmy swoją chęć i gotowość do wzięcia udziału jeszcze raz w tym samym projekcie – mówiła Małgosia Socha w wywiadzie z magazynem „Plejada”.

Brzydula 2: aktorzy wracają na plan serialu

Zgodnie z zapowiedziami pierwsze premierowe odcinki serialu mają zostać wyemitowane we wrześniu. Praca na planie serialu została wstrzymana przez pandemię koronawirusa, jednak harmonogram nie został zbyt mocno zachwiany i zgodnie z zapowiedziami producentów w jesiennej ramówce TVN zobaczymy najnowsze odcinki.

Aktorzy po czasie kwarantanny już wrócili na plan. Pierwszymi zdjęciami z pracy pochwaliła się Małgosia Socha. U jej boku możemy zobaczyć innych odtwórców głównych ról, czyli Filipa Bobka i Łukasza Garlickiego. Zdjęcia z powrotu do pracy pojawiły się również na Instastory pierwszego z nich.

View this post on Instagram

Kojarzycie tych Panów…??? ???????? @filip_bobek @lukgarlicki_official #brzydula #polskiserial #friends #backstagephoto

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów, którzy już nie mogą doczekać się premiery serialu.

  • Uwielbiam ten serial. Juz nie mogę się doczekać.
  • Brzydula to świetny serial. Mega poztywny. Czekam z utęsknieniem.
  • Mój ulubiony serial tamtych lat. Czekam.
  • Violka wraca. Nie mogę się doczekać.
  • Najlepszy serial – czytamy w komentarzach.

My również nie możemy się doczekać i jesteśmy bardzo ciekawi premierowych odcinków.

 


Filip Bobek na planie Brzydula2

Filip Bobek na planie Brzydula2

BrzdUla – Socha i Bobek

BrzdUla – Socha i Bobek

Małgorzata Socha i Łukasz Garlicki

Małgorzata Socha i Łukasz Garlicki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×