Szukaj

Natalia Kukulska pogodziła się z Pikejem, ale miała do niego szczególną prośbę. Wszystko zdradził w „DDTVN”

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski

Piotr Kukulski był gościem Dzień Dobry TVN. Na chwilę wrócił wspomnieniami do czasów konfliktu z Natalią Kukulską. Jak dziś wygląda ich relacja?

O Piotrze Kukulskim zrobiło się głośno w 2012 roku i bynajmniej nie dzięki piosence Siła miasta, a za sprawą konfliktu z przyrodnią siostrą. Natalia Kukulska podobno od początku nie była fanką wizerunku, jaki wymyślił sobie jej brat. Różnica zdań na temat wizji kariery Pikeja poróżniła ich do tego stopnia, że nie rozmawiali ze sobą przez kilka lat. Na szczęście z czasem niemiłe wspomnienia zaczęły blaknąć.

Podobno na gwieździe hitu W biegu spore wrażenie zrobiła przemiana Piotra, jaką przeszedł po sromotnej klęsce. Zaimponowało jej, że 31-latek znalazł dziewczynę, zaczął rozsądnie inwestować pieniądze i ograniczył imprezy w szemranym towarzystwie.

Piotr Kukulski o relacji z Natalią w Dzień Dobry TVN

Obecnie Natalia i Piotr mają ze sobą dobry kontakt. W wakacje pojawili się razem na festiwalu w Opolu, gdzie odsłonili gwiazdę zmarłego ojca, Jarosława Kukulskiego, a kilka tygodni wcześniej Kukulska nominowała brata w zabawie hot 16 challange, w której ramach wspierano służbę zdrowia. Ich relacja nie tylko wróciła na właściwe tory, ale również znaleźli wspólny język w sprawach muzyki.

Pikej zwierzył się, że Natalia była pierwszą recenzentką jego nowych piosenek. Artystka przyjęła je pozytywnie. O wszystkim były raper opowiedział w rozmowie z Dzień Dobry TVN:

Myślę, że Natalia mi kibicuje. O to trzeba Natalii zapytać. Jako jedna z pierwszych usłyszała cały album i była bardzo mile zaskoczona – wyznał.

Nie obyło się również bez pytania o konflikt. Piotr bardzo ważył słowa, mówiąc o sytuacji z przeszłości. Chciał uszanować prośbę Natalii, która poprosiła go o nieroztrząsanie na forum tego, co się stało:

Ten konflikt powstał w sumie bardziej przez media, niż przez nasze wewnętrzne relacje. Dlatego chciałbym zostawić większość naszych relacji w strefie prywatnej. Natalia też tak by chciała.

Kukulski dodał, że to media przyczyniły się do pogorszenia jego relacji z siostrą:

Media zrobiły nam bardzo dużo złych rzeczy.

Na szczęście wszystko wróciło do normy. Wiadomo jednak, że Natalia nie zdecyduje się na duet z Piotrem. Przypomnijmy, co w ubiegłym roku mówiła reporterce Jastrząb Post.

Nigdy moimi wyborami artystycznymi nie kierowało czy coś jest związane z moją rodziną czy nie, tak było od lat. W związku z tym moimi decyzjami kieruje tylko jakaś część artystyczna. Tutaj, wydaje mi się, jesteśmy na dwóch różnych biegunach.

Żałujecie, że nie usłyszymy ich w jednej piosence? Poniżej ostatni singiel Piotra, Pochodnie, w którym nawiązał do Strajku Kobiet i trudnej sytuacji politycznej w Polsce.


Natalia Kukulska, Piotr Kukulski - Opole 2020

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski - Opole 2020

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski - Opole 2020

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski - Opole 2020

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Dlaczego Kukulska musi ubierac sie jak kloszard ? Tak samo jej córka Ania oraz Jan-juz bezdomni z Nowego Yorku maja większe poczucie stylu !

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×