Przełom w relacji Natalii Kukulskiej i Pikeja! Pogodzili się i za chwilę wypuszczą prawdziwą bombę!

Natalia Kukulska i Pikej

Natalia Kukulska i Pikej

Natalia Kukulska pogodziła się z bratem

Natalia Kukulska i Pikej pogodzili się? Świat&Ludzie twierdzi, że rodzeństwo podało sobie ręce na zgodę i szykuje prawdziwą muzyczną bombę.

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski przez lata nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Konflikt przyrodniego rodzeństwa zaczął narastać po śmierci ich ojca, gdy Pikej postanowił zostać gwiazdą rapu. Natalia ponoć nie była entuzjastką tego pomysłu. Gwiazda uważała, że jej brat powinien najpierw skończyć studia, a potem skupić się na budowaniu popularności w mediach.

Piotrowi nie spodobało się, że Natalia odmówiła nagrania wspólnego duetu, a także rzekomo miała odziedziczyć większy majątek po zmarłym Jarosławie Kukulskim. Chociaż wydawałoby się, że rodzeństwo nigdy nie znajdzie nici porozumienia, niedawno nastał przełom – podobno Natalia pogodziła się bratem. Jak informuje tygodnik Świat&Ludzie, wszystko przez to, że w ostatnich miesiącach Piotr bardzo dojrzał.:

Zakochał się, ma dziewczynę. Na Natalii ta przemiana zrobiła ogromne wrażenie – zdradził informator gazety.

Być może dojdzie też do muzycznej współpracy między rodzeństwem. Szczególnie, że Pikej założył własny kanał na YouTube’ie i zaczął nagrywać nowe, znacznie lepsze piosenki. Szykuje się też do wydania albumu, którego jest producentem:

Natalia nie ma nic przeciwko muzycznym Piotra. Czuje się siostrą odpowiedzialną za młodszego brata, gotową go wspierać. Nie wyklucza współpracy – zdradza osoba z otoczenia wokalistki.

Chcielibyście usłyszeć ten duet?

Natalia Kukulska odwiedziła miejsce, w którym tragicznie zginęła Anna Jantar. Zrobiła to po raz pierwszy od 39 lat

Natalia Kukulska wyjawiła swoje ostatnie słowa wypowiedziane do Anny Jantar! Tym wzruszającym zdaniem artystka rozczuliła cały internet!

TVN tego nie pokazał, a szkoda. Natalia Kukulska ujawniła kulisy Fryderyków 2019! Było ciekawie!


Pikej pokazał dziewczynę! Z kim umawia się brat Natalii Kukulskiej?

Pikej pokazał dziewczynę! Z kim umawia się brat Natalii Kukulskiej?

PiKej wrócił na salony

PiKej wrócił na salony

Piotr Kukulski Pikej o uchodźcach

Piotr Kukulski Pikej o uchodźcach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×