Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Niemiecka prasa drwi z Roberta Lewandowskiego? Brukowiec wyśmiał jego edukację!

Niemcy wyśmiali licencjat Roberta Lewandowskiego


Niemcy kpią z pracy licencjackiej Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski jednego dnia walczył o awans do Mistrzostw Świata, a drugiego o własną edukację. Zawodnik Bayern Monachium i kapitan polskiej reprezentacji z dumą pochwalił się fanom, że został świeżo upieczonym licencjatem w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Obronił pracę i w todze pozował z dyplomem. Niestety, nie wszystkim się to spodobało.

Robert Lewandowski wczoraj rozgromił Czarnogórę, a dzisiaj obronił licencjat!

Lewandowski studiował wychowanie fizyczne w sporcie ze specjalizacją menadżersko-trenerską. Zajęcia odbywał w trybie eksternistycznym, a egzaminy – co logiczne, biorąc pod uwagę jego pracę – zdawał w indywidualnie ustalanych terminach. Przyszedł wreszcie czas na obronę tytułu, ale i tutaj Lewy spisał się na medal. Temat jego licencjatu brzmi: RL 9, czyli droga do sławy. Piłkarz pisał pracę o różnicy między sławą, a popularnością.

Niemiecka prasa zarzuca piłkarzowi… narcyzm! Ironicznie przepowiada też falę kolejnych prac na podobne tematy pisanych przez innych piłkarzy, a Roberta nazywa „pionierem w nowej dziedzinie naukowej”. Dziennikarz „Sueddeutsche Zeitung” Philipp Selldorf twierdzi, że praca Lewandowskiego skłoni innych zawodników do edukacji jedynie po to, by stworzyć dzieło naukowe na swój temat.

Fani również nie pomagają. Na profilu szkoły Lewandowskiego pod zdjęciem, na którym z dumą pozuje z dyplomem, pełno jest ironicznych, uszczypliwych komentarzy:

  • Dobrze, że zrozumiał że kopiąc piłkę nie zarobi na życie.
  • Na początek jakiś bezpłatny staż, później umowa zlecenie i już po kilku latach średnia krajowa!:)
  • To taka szkoła, że trzeba chodzić, czy wystarczy opłacać czesne?
  • Dobrze, że wziął się w garść i zrozumiał, że grając w piłkę nie zarobi na życie. Oby znalazł dobrze płatną pracę.
  • Ciekawe, czy dostał stypendium za osiągnięcia sportowe ??

Lewy nie powinien przejmować się złośliwościami. Odniósł spektakularny sukces na arenie zawodowej, a edukuje się dla samego siebie, a taka postawa jest godna pochwały!

Robert Lewandowski podpadł Cristiano Ronaldo! Polak trafił na czarną listę piłkarza!

Niemcy wyśmiali licencjat Roberta Lewandowskiego

Niemcy wyśmiali licencjat Roberta Lewandowskiego

Polska na Mistrzostwach Świata w Rosji 2018 - Robert Lewandowski

Polska na Mistrzostwach Świata w Rosji 2018 – Robert Lewandowski

Czyją koszulkę bardziej byś chciał(a)? Roberta Lewandowskiego czy Cristiano Ronaldo?Komentarzy: 12


Wiluś | 8 grudnia 2017, 03:43

Żenujące.


Mirellka2U | 25 października 2017, 16:00

Musze sie wam pochwalic w koncu schudlam – 7 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Gość | 18 października 2017, 15:47

Boże co on ubrał na te stopy… te buty są okropne!!! On cały jest okropny!! FUJ BLEEEEE!!!! Obrzydza mnie jego widok!!!


Gość | 18 października 2017, 15:46

Przez 10 lat Sam sobie napisał „dzieło naukowe” hehehehehe a to dobre ale się uśmiałam!! Tym Lewandowskim już zupełnie odbiło .. sodówka totalna!! Myślę że ich oderwanie od rzeczywistości nie jest już do naprawienia … Najgorsze że jak trzeba pod publiczkę coś powiedzieć to oni sami o sobie mówią że są naprawdę tacy normalni zwykli skromni ludzie !!! Szkoda że to tylko pod publiczkę bo serio to śmieją się z biedoty która tak w nich jest zapatrzona. Jak to powiedział klasyk… nigdy syty nie zrozumie głodnego !!


Gość | 18 października 2017, 15:39

10 lat pisać o samym sobie??? No to nieźle mu poszło. Ania może być dumna z męża. Teraz ona zostanie profesorem od tego jak bogato wyjść za mąż i mieć świetny humor każdego dnia !!!


Gość | 18 października 2017, 15:37

Obronił tylko licencjat a zrobili z tego taką sensację jak być co najmniej profesorem został. Tak się składa że co druga osoba na kasie w supermarkecie ma licencjat a nawet magistra i jakoś nikt z tego takiego WOW nie robi.. i to ludzie po wyższych studiach którzy pisali prace licencjackie na poważne trudne tematy a nie o samym sobie. Pewnie napisał… ” jestem gwiazdą i co mi zrobicie” i zdał !!!


Gość | 18 października 2017, 11:34

Obrona pracy licencjackiej o sobie i jeszcze zajęło mu to 10 lat. Żenada. Teraz żona zrobi doktorat na swój temat


Gość | 18 października 2017, 11:08

Dlaczego w ludziach jest tyle negatywnych emocji?! Tyle zlosliwosci, zazdrosci?! Czy wylewajac bezpodstawnie wiadro pomyj na innych, obcych wam ludzi, jest Wam lepiej?! Macie pozniej odwage spojrzec na siebie w lustrze?


Gość | 18 października 2017, 07:17

I dziwisz się że nie udzielą Ci wywiadu?
Po co ich tak hejtujesz,że szczupli???:)))


Gość | 17 października 2017, 23:59

nooo.geniusz 10 lat studiował w tej szkółce hahah jaja na calego!!!


Gość | 17 października 2017, 23:25

Brzydal,zadne pieniadze nie zmienia jego brzydkiej twarzy.


Gość | 17 października 2017, 22:46

Możnaby pomyśleć, że zachwyt osobą Roberta Lewandowskiego osiągnął szczyt gdy przypisano mu zaprojektowanie ubrań pewnej marki… ale nie! Jakiż On jest wspaniały, że obronił pracę licencjacką o sobie samym… kabaret!!


Dodaj komentarz
×