Szukaj

Nicki Minaj sporządziła kosmiczną listę życzeń przed swoim koncertem w Łodzi! Wymagania raperki powaliły Polaków!

Nicki Minaj wymagania w Polsce

Wymagania Nicki Minaj przed koncertem w Polsce

Nicki Minaj w lutym pojawi się w Łodzi. Gwiazda przed koncertem przesłała swoje życzenia dotyczące organizacji koncertu. Polacy złapali się za głowę. Co sobie zażyczyła?

Nicki Minaj jest najlepiej zarabiającą żeńską raperką, która znajduje się na szczycie listy Hip Hop Cash Kings magazynu Forbes. Amerykańska raperka jest znana ze swojego kontrowersyjnego wizerunku. Ilość skandali z nią związanych jest imponująca.

Seksbomba w 2018 roku podczas imprezy Harper’s Bazaar wdała się w awanturę z raperką Cardi B., która okładała ją swoim butem. Nicki zawsze występuje półnaga, podkreślając swoją zmysłową figurę. Bardzo często używa spektakularnych peruk. Jednak mimo swojej wulgarności i szokującego wyglądu jest gwiazdą bardzo popularną na całym świecie. Przez fanów nazywana jest królową rapu.

Nicki Minaj już wystąpi 24 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Gwiazda odwiedzi Polskę w ramach światowej trasy koncertowej promującej jej album Queen. Niestety, jeszcze do końca nie wiadomo czy dojdzie do tego wydarzenia, bowiem raperka ma niewyobrażalne wymagania.

Jednym z warunków pobytu i występu Nicki Minaj w Łodzi jest przygotowanie aż trzech prywatnych pomieszczeń – ma być prywatny pokój artystki, osobista garderoba oraz miejsce do przygotowywania fryzur i makijażu. Nad wyglądem gwiazdy będzie pracował cały sztab ludzi, których raperka przywiezie ze sobą z USA. We wszystkich pomieszczeniach, w których będzie przebywać Nicki, ma być utrzymywana stała temperatura powietrza.

Amerykańska gwiazda planuje dać wielkie show, zatem łódzka scena musi składać się z dwóch modułów. Jednak o to zadbają już Amerykanie, którzy przywiozą do Łodzi czternastoma ciężarówkami specjalne podesty ze Stanów Zjednoczonych!

Oprócz tego pod Atlas Areną pojawi się 10 tourbusów, które będą środkiem transportu dla całego zespołu artystki.

Myślicie, że Polska sprosta wymaganiom raperki?

Witajcie w 2019 roku! Oto, czym będzie żył show-biznes przez najbliższe 12 miesięcy!

#10yearschallenge opanowało Instagram! Zobacz jak wyglądały gwiazdy 10 lat temu!

Tych widowiskowych kreacji z gali Grammy świat nigdy nie zapomni! Same modowe petardy!


Czy lubisz rap?

×