Jak mieszka Natalia Szroeder? Zdjęcia z apartamentu gwiazdy zdominowały Instagram. Co za luksus!

Natalia Szroeder – jak mieszka?

Natalia Szroeder – jak mieszka?

Jak mieszka Natalia Szroeder? Gwiazda w związku z kwarantanną postanowiła zrobić niespodziankę fanom i zabawiła się z nimi w Q&A. Odpowiadając na pytania, pochwaliła się przy okazji swoim domem. Jest gustownie.

Natalia Szroeder to piękna i utalentowana piosenkarka, występująca na naszym rodzimym rynku muzycznym. Doceniła ją nie tylko polska, ale także zagraniczna publiczność. Swego czasu pisały o niej najpoczytniejsze zagraniczne dzienniki, a wszystko to przez jej kapitalne wykonania coveru przeboju Whitney Houston. Teraz postawił na nią Polsat. Piosenkarka poprowadzi jedno z debiutujących na antenie stacji shows – The Four. Bitwa o sławę.

Pochodząca z Kaszub Natalia Szroeder uchodzi za jedną z najbardziej utalentowanych i pięknych gwiazd młodego pokolenia. Zawsze skromna, nieprzerysowana, broni się swoją naturalnością i niesamowitym wdziękiem. Na swoim koncie na Instagramie zebrała już potężną rzeszę fanów. Aktualnie obserwuje ją ponad 364 tysiące osób. Gwiazda stara się, by byli oni na bieżąco z jej życiem scenicznym i nie tylko.

Jak mieszka Natalia Szroeder?

Obecna sytuacja na świecie zmusiła wszystkich do pozostania w domu. Panuje epidemia koronawirusa, w związku z tym wszyscy przechodzimy przymusową, domową kwarantannę. Gwiazdy zrezygnowały ze swoich aktywności, stacje telewizyjne postanowiły wstrzymać emisję programów. Wstrzymany został także show muzyczny, w którym miała wystąpić Natalia, czyli The Four. Bitwa o sławę.

Szroeder przyłączyła się do akcji „zostań w domu” i zdecydowała się umilić ten czas swoim fanom. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów, a przy okazji pokazała jak mieszka. Trzeba przyznać, że naprawdę ma niezły gust.

Natalia Szroeder dom

Natalia Szroeder – kuchnia

Na zdjęciach widać bardzo nowocześnie urządzoną kuchnie z drewnianym blatem. Tu zdecydowanie rządzi biel i styl prowansalski. Widać także krzesła w tym  samym stylu i zapewne jest tam także dopasowany stół. Salon z kolei jest bardzo przestronny. Jest w nim wielka, skórzana kanapa, a widoczne z tyłu schody sugerują, że mieszkanie Natalii jest dwupiętrowe. Widać tu podobieństwo do wystroju wnętrz w domu Jessiki Mercedes, która także niedawno zdecydowała się zamieszkać na swoim.

Oprócz tego możemy zobaczyć, że Szroeder dysponuje swoim własnym studiem nagraniowym. Być może tworzy w nim produkcje razem ze swoim chłopakiem, muzykiem Quebonafide.


Natalia Szroeder – jak mieszka?

Natalia Szroeder – jak mieszka?

Natalia Szroeder dom

Natalia Szroeder dom

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×