Natalia Siwiec w jednej reklamie z Bradem Pittem. Jak oni pięknie obok siebie wyglądają

Natalia Siwiec i Brad Pitt we wspólnej reklamie

Natalia Siwiec i Brad Pitt we wspólnej reklamie

Natalia Siwiec i Brad Pitt w jednej reklamie. Zagraniczna kampania z gwiazdorem Hollywood i polską celebrytką. Zobaczcie efekty.

Natalia Siwiec jest jedną z najbardziej znany polskich celebrytek. Sławę zyskała podczas Euro 2012 i od tego momentu nie daje o sobie zapomnieć. Jest bardzo aktywną użytkowniczką sieci, a jej fani doskonale wiedzą, że uwielbia spędzać czas w ciepłych krajach. Ostatnio jej numerem jeden było Tulum.

Razem z rodziną przez kilka miesięcy przebywała w Meksyku i to chyba były jedne z najdłuższych wakacji polskich celebrytów. Znalazła tam miejsce ucieczki przed zimą oraz problemami, jakie przyniosła ze sobą pandemia. Z drugiego końca świata relacjonowała, co u niej nowego. Fani podziwiali jej piękne zdjęcia w bikini i rozczulali się nad jej córeczką Mią, która świetnie odnalazła się na drugim końcu świata.

Nie zabrakło także medialnej burzy z jej udziałem. Okazało się, że nawet przebywają za oceanem Siwiec potrafi wywołać niezłe zamieszanie. Co się wydarzyło? Otóż znana koronasceptyczka i zwolenniczka teorii spiskowych Kołakowska oskarżyła ją o członkostwo w sekcie, czego dowodem ma być tatuaż Natalii. Doszukująca się symboliki związanej z illuminati Viola doczekała się  uszczypliwej riposty. 

Zobacz także: Siwiec komentuje udział Bieniuk w „TzG”. Już teraz wie, jak dla nastolatki skończą się popisy w show

Okazuje się teraz, że Natalia nie próżnowała. Wzięła udział w kampanii reklamowej z samym Bradem Pittem. Zobaczcie.

Natalia Siwiec i Brad Pitt we wspólnej reklamie

Brada Pitta nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z najznakomitszych aktorów amerykańskich, a do tego niebywale przystojny. To właśnie z nim w kampanii reklamowej okularów korekcyjnych pojawiła się Natalia Siwiec. Gwiazdy zachęcają do zakupu jednej pary okularów, drugą klienci otrzymają gratis.

Sama celebrytka nie pochwaliła się informacją. Co więcej, być może nawet nie wiedziała, że jej twarz widnieje na jednym plakacie z bożyszczem kobiet. Przypomnijmy, że podobna sytuacja miała miejsce kilka lat temu. Wówczas było głośno o kampanii modelki, która swoim wizerunkiem reklamowała środek do wybielania odbytu i innych miejsc wrażliwych. Celebrytka szybko się od niej odcięła i powiedziała, że nie brała udziału w sesji.

Natalia ma na swoim koncie całą masę sesji zdjęciowych, które można bez problemu wykupić w agencjach fotograficznych. To właśnie taki los podzieliła fotografia, która widnieje na plakacie zaprezentowanym poniżej.

Wszystko w sieci pokazała Magda Jagnicka – stylistka, która zauważyła efekty pracy gwiazd podczas pobytu w Grecji.

Wspólny projekt z jednym z najgorętszych nazwisk Hollywood to jest dopiero coś. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Natalia Siwiec i Brad Pitt we wspólnej reklamie

Natalia Siwiec i Brad Pitt we wspólnej reklamie

Natalia Siwiec - Dzień Ojca 2021

Natalia Siwiec - Dzień Ojca 2021

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ło jery

 • Gość pisze:

  To gdzie ten Pitt??

 • Gość pisze:

  Botoksu to u Niej nie zabraknie ….wydmuchana lala

 • Gość pisze:

  Czy redakcji nie przyszło do głowy, że sklep X wziął sobie zdjęcia z internetu naruszając prawa autorskie oraz prawa do wizerunki? To nie jest współpraca! Te osoby nie wiedzą, o tym, że ich podobizny są na plakacie sklepu optycznego z jakiejś greckiej miejscowości. Pisząc ten artykuł dzierżyciel dezinformacje o prawach aktorskich, pogarszanie stan wiedzy na ten temat ( a i tak poziom wiedzy na ten temat w Polsce jest niski). Teraz każdy sklepik będzie myślał, że wydruk pierwszego lepszego zdjęcia z internetu jest Ok. Nie jest! Łamie prawo. Przypominam naruszenie praw autorskich w Polsce to kara więzienia do 3 lat.

 • Gość pisze:

  Ale no i co z tego???nie macie czym się szczycić

 • Gość pisze:

  Ta siostra to po niezłym tuningu kiedyś była bardzo przecietna a teraz ładniejsza od Swiwcowej

 • Stylko pisze:

  Po tylu operacjach musi być wkoncu piekna

 • M. pisze:

  Ależ przepiękne zdjęcie sióstr z córkami… Nie mogę się napatrzeć. Kwintesencja piękna!

 • Miki pisze:

  Rozumiem, że nasze kanony piękna i uwrażliwienie się różnią, ale żeby tak od razu na piękną kobietę wylać tyle pomyj. I to kobieta. Musiano cię bardzo w życiu skrzywdzić…

 • Ela pisze:

  Siostra super a nie koścista gęba z wklęsłymi polikami

 • Gość pisze:

  zdjęcie kupione na shuterstoku za 2o dolarów. Ot cala reklama

 • Gość pisze:

  Ha ha a ja myslalam ze chodzi o wspólny występ w reklamie 😂 ale mnie rozbawiliście, wielkie halo o nic… Zdj wstawione w plakat i nikt nawet nie wie ze to jakaś tam Świec 😂😂

 • Ble ble, bujda… pisze:

  Hahaha… pani Siwiec na zdjęciu sto lat temu i przed „poprawkami”. Zdjęcie i Jego i Jej „z zamierzchłej przeszłości” i bez związku. Reklama rodem z garażu na przedmieściach Aten….

 • Gość pisze:

  Siostra piękna, podobna do Angeliny Jolie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×