Natalia Siwiec skomentowała zatrzymanie Jarosława B. Padły mocne słowa!

Natalia Siwiec, Jarosław B - zatrzymanie pilkarza

Natalia Siwiec, Jarosław B - zatrzymanie pilkarza

Natalia Siwiec stanęła w obronie Jarosława B. W jednym z wywiadów zdradziła, co sądzi na temat jego zatrzymania. Co takiego powiedziała i w jaki sposób skomentowała całą sytuację?

Jarosław B. został aresztowany w Sopocie. Jak we wtorkowy poranek informowało radio RMF FM, były piłkarz jest podejrzany o przestępstwo przeciwko wolności seksualnej. O tym, że do zatrzymania doszło, potwierdzała prokuratura:

Potwierdzam, że doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. To wszystko co mam w tej chwili do przekazania – potwierdziła w rozmowie z “Faktem” Grażyna Wawryniuk z prok. okręgowej w Gdańsku.

Jarosław B. został zatrzymany w związku ze zdarzeniem do jakiego rzekomo doszło w jednym z sopockich hoteli. Były piłkarz podobno planował tam spotkanie z atrakcyjną kobietą. Po spotkaniu właśnie ona miała złożyć zawiadomienie o zaistniałym przestępstwie.

Jak wyjawił w rozmowie z Wirtualną Polską pełnomocnik domniemanej ofiary, podczas spotkania w hotelu miało dojść do gwałtu:

Do tej pory zostały podjęte takie czynności jak obdukcja, pierwsza pomoc, opatrzenie, bo zgwałcenie miało walor brutalnego. Ofiara mogła zostać odurzona – powiedział adwokat Oskar Skibicki.

Na ten moment ani Jarosław B., ani jego reprezentanci nie zabrali głosu. W obronie byłego piłkarza stanęli jednak jego przyjaciele. Jako pierwsza głos zabrała Natalia Siwiec, która przyznała, że Jarek wszystkie kobiety traktuje z szacunkiem, ponieważ ma swoje zasady:

Jarek jest dobrze wychowany i szarmancki wobec kobiet. Wszystkie traktuje z szacunkiem. Zawsze miły, spokojny i opanowany. Nie wyobrażam sobie Jarka agresywnego w stosunku do kogokolwiek – podkreśliła Siwiec w rozmowie z Faktem.

Miejmy nadzieję, że sprawa ta szybko się wyjaśni!

Zobacz: Szokujące doniesienia – Jarosław B. aresztowany w Sopocie

Zobacz: Jarosław B. ma poważne kłopoty! Nowe doniesienia w szokującej sprawie partnera Anny Przybylskiej!

Zobacz: Wielkanoc u gwiazd. Natalia Siwiec i inni zdradzili nam swoje plany na świątecznej imprezie w Pasażu TESCO [WIDEO]


Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. zatrzymany

Jarosław B. zatrzymany

Jaki zarzut usłyszał Jarosław B.?

Jaki zarzut usłyszał Jarosław B.?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×