Szukaj

Jarosław B. ma poważne kłopoty! Nowe doniesienia w szokującej sprawie partnera Anny Przybylskiej!

Jarosław B

Jarosław B. partner zmarłej Anny Przybylskiej i wzorowy ojciec trójki dzieci, został aresztowany przez sopocką policję. Złożono na niego doniesienie o popełnieniu przestępstwa na tle seksualnym. Jest oświadczenie pełnomocnika poszkodowanej. Nowe fakty w sprawie trafiły do mediów. Co się stało?

Szokujące doniesienia na temat znanego piłkarza zszokowały opinię publiczną. Jarosław B. został aresztowany w związku z podejrzeniami o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Były piłkarz, przykładny ojciec trójki dzieci, zaangażowany w wiele charytatywnych akcji i kampanii społecznych, został zatrzymany przez sopocką policję. O sprawie poinformowało RMF FM, a potwierdziła ją pracownica prokuratury w Gdańsku:

Potwierdzam, że doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. To wszystko co mam w tej chwili do przekazania – potwierdziła w rozmowie z “Faktem” Grażyna Wawryniuk z prok. okręgowej w Gdańsku.

Teraz do mediów trafiły nowe doniesienia. Jak wyjawił w rozmowie z Wirtualną Polską pełnomocnik domniemanej ofiary, podczas spotkania z dwudziestokilkuletnią kobietą w hotelu miało dojść do gwałtu.

Do tej pory zostały podjęte takie czynności jak obdukcja, pierwsza pomoc, opatrzenie, bo zgwałcenie miało walor brutalnego. Ofiara mogła zostać odurzona – powiedział adwokat Oskar Skibicki

Milczy natomiast do tej pory Jarosław B, nie pojawiło się żadne oświadczenie jego pełnomocników bądź reprezentantów biznesowych. W komentarzach na instagramie byłego piłkarza a także komentarzach internautów pod artykułami przewijają się głosy niedowierzania, bo do tej pory Jarosław cieszył się nieposzlakowaną opinią i ogólnym szacunkiem padają też przypuszczenia, że być może cała sprawa to manipulacja, która miałaby mu zaszkodzić. Po co? Nie wiadomo.

Pozostaje mieć nadzieję, że ta dramatyczna sytuacja się wyjaśni.

Zobacz: Szokujące doniesienia – Jarosław B. aresztowany w Sopocie

Zobacz: Policja aresztowała brata Meghan Markle! Przez swoją głupotę może trafić za kratki

Zobacz: Alec Baldwin został aresztowany za pobicie Polaka! Aktor wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie!


Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. zatrzymany

Jarosław B. zatrzymany

Jaki zarzut usłyszał Jarosław B.?

Jaki zarzut usłyszał Jarosław B.?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×