Natalia Przybysz przeżyła chwilę grozy. Spacer z psem zamienił się w koszmar. Obcy mężczyzna zaczął się żegnać

Natalia Przybysz

Natalia Przybysz

Natalia Przybysz nie spodziewała się, że tak zakończy ten rok. Poszła na spacer ze swoim psem. To, co ją spotkało, napędziło jej stracha. Co się wydarzyło?

Natalia Przybysz jest jedną z najbardziej utalentowanych, a także bezkompromisowych wokalistek w Polsce. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w zespole Sistars, który stworzyła razem z siostrą. Wkrótce później zapragnęła kariery solowej. W 2008 roku ukazał się jej pierwszy album studyjny. Od tego czasu wydała pięć kolejnych.

Artystka chętnie angażuje się w przeróżne akcje społeczne. Była ambasadorką kampanii Stop Malarii. Zachęcała również kobiety do profilaktycznych badań. Była także twarzą kampanii propagującej badania na obecność wirusa HIV u kobiet w ciąży. Gwiazda słynie z tego, że głośno wypowiada się nawet na najbardziej niewygodne tematy. Sporo kontrowersji wzbudził wywiad, którego udzieliła w 2016 roku. W rozmowie z magazynem Wysokie Obcasy wyznała, że dokonała aborcji.

Żyjemy w rzeczywistości, w której wszyscy udają, że aborcja to coś, co się nie dzieje. Każda kobieta jest z tym sama. Więc ja chcę to teraz powiedzieć na głos. Nie chciałam wracać do pieluch i szukać większego mieszkania – mówiła piosenkarka.

Wyznanie Natalii Przybysz odbiło się szerokim echem w mediach i kolorowej prasie. Zdecydowanie na jakiś czas odcisnęło piętno na jej karierze. Organizatorzy odwoływali wtedy jej koncerty, a ona sama przyznała, że myślała o zakończeniu kariery muzycznej, ponieważ wielokrotnie była zastraszana.

Natalia Przybysz przeżyła chwilę grozy na spacerze z psem

Zdaje się, że kryzys został zażegnany. Natalia nagrała kolejne albumy, a także ponownie zaczęła koncertować. Artystka na swoim Instagramie poinformowała, że wiosną 2022 roku wyruszy w trasę koncertową. Przybysz wykorzystuje to medium również do dzielenia się z fanami ciekawymi historiami z jej życia. Tym razem opisała dziwaczną historię, która jej się przydarzyła. Poprosiła fanów o pomoc w rozwikłaniu zagadki:

Szok! Wczoraj facet uklęknął na chodniku i się przeżegnał na widok mojej suczki Zuzy, z którą biegłam na spacerze. Czy ktoś ma może pomysł – o co mu chodziło?

Obserwatorzy wokalistki próbowali pomóc. Jednak o co chodziło, wie chyba jedynie tylko wspomniany mężczyzna:

  • Może mu o kimś przypomniała? albo miał taką samą?
  • Wyrazy szacunku były odprawiane.
  • Objawienie jak nic.
  • Jej uroda rzuciła go na kolana!

Jesteście fanami Natalii Przybysz?


Natalia Przybysz

Natalia Przybysz

Natalia Przybysz - premiera filmu „Bo we mnie jest seks”

Natalia Przybysz - premiera filmu „Bo we mnie jest seks”

Natalia Przybysz – Kobiera Roku Glamour 2021

Natalia Przybysz – Kobiera Roku Glamour 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×