Szukaj

Monika Pietrasińska się zaręczyła. Tak romantycznej scenerii i wielkiego pierścionka dawno nie widzieliśmy!

Monika Pietrasińska się zaręczyła

Monika Pietrasińska, modelka i gwiazda Playboya przyjęła oświadczyny Pawła Stypki. Zaręczyła się w romantycznej scenerii w restauracji w Dubrowniku. Ależ piękny pierścionek!

Monika Pietrasińska od lat wraca na salony jak bumerang. Celebrytka, która jakiś czas temu była przez media okrzyknięta drugą Natalią Siwiec, właśnie się zaręczyła. Partner modelki przygotował jej romantyczną niespodziankę podczas wakacji w Chorwacji. Co wymyślił Paweł Stypka?

Monika Pietrasińska się zaręczyła

Pietrasińska w swoim dorobku tytuł Wicemiss Nastolatek, a była gwiazdą Playboya, który swojego czasu wybrał ją na Playmate roku 2010. Monika zasłynęła także z serialu Miłość na bogato emitowanego na kanale Viva Polska.

Po swojej błyskotliwej karierze medialnej celebrytka pojawiała się często na ściankach, na których z dumą prezentowała swój imponujący biust. Obecnie seksowna gwiazda nieco wycofała się z show-biznesu, skupiając się na aktywności w sieci. To tam możemy podziwiać piękne ujęcia celebrytki, która co jakiś czas zmienia wizerunek. Już upodobniła się do Kim Kardashian, a nawet do Jennifer Lopez. Nie wstydzi się swojego ciała, więc jest sporo zdjęć odkrywających jej ponętne kształty. Co może dziwić, bo kiedyś powiedziała dla jednego z portali:

Skandal karmi i zazwyczaj się wiąże z golizną. To fakt, że nakręca bardzo popularność, ale czy to jest dobra droga? Jeżeli nikt nie ma za bardzo nic do zaoferowania, to oferuje swoją nagość.

Jednak to kilka rozbieranych sesji dla chyba najsłynniejszego magazynu dla panów zrobiło z niej gwiazdę. Obecnie modelka jest w związku z Pawłem Stypką. Tworzą piękną parę. On przystojny, ona urodziwa. Wybrali się na wakacje do Chorwacji, a tam mężczyzna wykazał się nie lada romantyzmem.

Zaprosił ukochana do ekskluzywnej restauracji, a tam zaskoczonej dziewczynie wręczył wielki, piękny pierścionek. Pietrasińska przyjęła zaręczyny, a relację z tych cudownych chwil opublikowała na Instagramie.

Monika Pietrasińska się zaręczyła

Monika Pietrasińska się zaręczyła

Więcej zdjęć z romantycznych zaręczyn w naszej galerii.

 


Monika Pietrasińska na wakacjach w Chorwacji

Monika Pietrasińska na wakacjach w Chorwacji

Monika Pietrasińska na wakacjach w Chorwacji

Monika Pietrasińska na wakacjach w Chorwacji

Paweł Stypka i Monika Pietrasińska na wakacjach

Paweł Stypka i Monika Pietrasińska na wakacjach

Dodaj komentarz

  • Felek pisze:

    Pewnie kolejny przekreciarz. „Biznesman” bez biznesu. Pozer i cwaniaczek jak reszta byłych facetów Pietrasińskiej. Normalny facet na poziomie w życiu nie poleciałby na panią do towarzystwa bo taka renome ma Monisia w Warszawie. Mocno wyeksploatowany towar sobie wziął.

  • janusz pisze:

    Kim jest ten Paweł Stypka? Rok temu bujał się z byłą byłego Edyty Górniak, w internecie ani widu ani słychu na jego temat , KRS pusty ale pierścionek za równowartość mieszkania jest. I to dla Moni naszej naczelnej ….. ? What ? Ktoś coś?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×