Łóżkowe zdjęcie ciężarnej gwizdy TVP z mężem rozgrzało internet. Zostali sfotografowani z ukrycia

Monika Mazur

Monika Mazur

Gwiazda Na sygnale i 1. edycji DDD jest w ciąży, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. To już dziewiąty miesiąc, wiec poród blisko. Właśnie podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym eksponuje ogromny brzuszek. Jak wygląda?

Monika Mazur z Telewizją Polską związana jest od dawna, w zasadzie od początku kariery. Wraz z Mateuszem Szymkowiakiem, prowadziła program Lajk!, który emitowany jest w Pytaniu na śniadanieOprócz tego, gra w serialu Na sygnale, w którym wciela się w rolę Martyny Kubickiej. Zatańczyła także w pierwszej edycji lubianego przez widzów programu Dance Dance Dance.

Gwieździe TVP doskonale układa się nie tylko zawodowo, ale jest także szczęśliwa w życiu prywatnym. W zeszłym roku stanęła na ślubnym kobiercu i poślubiła reżysera filmowego, Tomasza Chrapustę. Para właśnie oczekuje na pojawienie się pierwszego dziecka.

Jako pierwszy o ciąży Moniki informował już w marcu Dobry Tydzień, powołując się na informatora z otoczenia aktorki:

Monika Mazur bardzo dobrze się czuje, więc nie rezygnuje ze zdjęć na planie. I ma zamiar pracować tak długo, jak to możliwe. Zwłaszcza że jej serialowa bohaterka – ratowniczka Martyna – też jest w ciąży – wyjawił jeden z pracowników serialu.

W końcu i sama zainteresowana pokazała na Instagramie zdjęcie ze sporym już brzuszkiem i potwierdziła radosne nowiny. Na zdjęciu pozowała z mężem, który czule obejmował swoją żonę.

Nadszedł moment, w którym z radością chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem. Już niedługo nasza rodzina powiększy się. Czuję się świetnie i pomimo że z każdym dniem jestem coraz większa – mam wrażenie, że unoszę się nad ziemią – napisała wtedy szczęśliwa aktorka.

Czas mija i poród już za chwilę. Zdjęciem z 9. miesiąca ciąży gwiazda TVP pochwaliła się na Instagramie.

Monika Mazur w 9. miesiącu ciąży. Zdjęcie z łóżka

Od momentu, kiedy Monika ogłosiła ciążę, na jej Instagramie nie brakuje zdjęć z powiększającym się brzuszkiem. Mazur relacjonuje kolejne etapy ciąży i uroczymi kadrami dzieli się z fanami.'

Jednak dzisiaj zaskoczyła wszystkich, bo na jej profilu pojawiła się fotografia prosto z łóżka, i to zrobiona z ukrycia. Widać na niej ubraną w zmysłową nocną bieliznę przyszłą mamę, która eksponuje wielki już brzuszek – to 9. miesiąc, więc poród już zaraz. Obok niej, zapatrzony z czułością w krągłości, w czarnym szlafroku pozuje jej mąż. Trzeba przyznać, że odważne ujęcie.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów i życzenia łatwego rozwiązania. Dołączamy się do słów uznania dla urody przyszłej mamy i życzymy zdrowia i lekkiego porodu.


Monika Mazur jest w 9. miesiącu ciąży

Monika Mazur jest w 9. miesiącu ciąży

Monika Mazur - gwiazdy Pytania na śniadanie

Monika Mazur - gwiazdy Pytania na śniadanie

Monika Mazur jest w ciąży

Monika Mazur jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×