Piękna gwiazda „Pytania na Śniadanie” wyszła za mąż! Są już piękne zdjęcia z ceremonii! Co za suknia!

Monika Mazur, gwiazda śniadaniówki TVP oraz Martyna z serialu -  Na sygnale, jest już po ślubie. Aktorka pokazała pierwsze zdjęcie z uroczystości, na którym widać jej zjawiskową suknię ślubną. 

Monika Mazur zasłynęła jako sympatyczna Martynka z serialu TVPNa sygnale, oprócz tego Monika współpracuje z Pytaniem na Śniadanie jako reporterka od show biznesu. Fani urody i talentu Mazur, mogli ją także podziwiać na parkiecie w tanecznym show TVPDance Dance Dance. Jakiś czas temu aktorka wspominała, że właśnie szykuje się do ślubu, nie zdradziła jednak dokładnej daty imprezy. Już wiadomo, że serialowa Martynka jest już mężatką.

Mężem ślicznej Moniki jest aktor i reżyser – Tomasz Chrapusta, z którym Mazur jest związana od siedmiu lat. Na oficjalnej stronie Pytania na Śniadanie pojawiła się pierwsza fotka ze ślubu Moniki, która w swojej długiej białej sukni wyglądała jak prawdziwa księżniczka z bajki.

Tylko u nas! Monika Mazur – prowadząca Lajk! i gwiazda serialu Na sygnale została żoną jej wybrankiem jest aktor i reżyser Tomasz Chrapusta.
Para powiedziała sobie sakramentalne TAK we Wrocławiu. Właśnie zaczyna się wesele – wspanialej zabawy  a więcej opowiemy jutro w naszym cyklu Czerwony Dywan!  Bawcie się wspaniale ❤️- czytamy

Monika miała na sobie długą klasyczną białą suknię, której autorem jest Maciej Domanski. Panna młoda założyła długi bardzo widowiskowy welon. Pan młody zaprezentował się w różowej marynarce, czarnych spodniach oraz czarnej muszce.  Pod zdjęciem młodej pary pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów.

  • Gratulacje młodej parze
  • Sto lat wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
  • Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia
  • Dużo miłości

Gratulacje!

Gwiazdy na Wielkim Teście o Zdrowiu: Anna Popek, Mikołaj Roznerski, Anna Guzik, Monika Mazur, Barbara Kurdej-Szatan, Olga Bończyk…

Gwiazdy na Akademii Dobrego Stylu: Rafał Cieszyński, Alżbeta Lenska, Karolina Nowakowska, Monika Mazur…

Gwiazdy na Wielkim Teście o Sienkiewiczu: Maja Bohosiewicz, Anna Gzyra, Monika Mazur, Marek Kaliszuk, Rafał Cieszyński…


Monika Mazur i Tomasz Chrapusta są małżeństwem

Monika Mazur i Tomasz Chrapusta są małżeństwem

Monika Mazur i Tomasz Chrapusta są małżeństwem

Monika Mazur i Tomasz Chrapusta są małżeństwem

Monika Mazur - akcja

Monika Mazur - akcja "Zerwijmy łańcuchy"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×