Monika Brodka ma nowego partnera. Tabloid szybko namierzył, kim jest kandydat na męża gwiazdy. Ale zrobił jej zdjęcia!

Brodka

Brodka

Monika Brodka rozstała się z narzeczonym, a właśnie okazało się, że jej serce jest ponownie zajęte. Z kim się spotyka wokalistka?

Monika Brodka to niezwykle utalentowana wokalistka. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Wychowała się w góralskiej rodzinie o tradycjach artystycznych i jako 6-letnia dziewczynka rozpoczęła naukę gry na skrzypcach. Szerszej publiczności dała się poznać, gdy jako nastolatka pojawiła się na castingach do programu Idol.

Przez cały program zachwycała kolejnymi wykonaniami, co doprowadziło ją aż do finału, w którym była bezkonkurencyjna. Zwyciężyła w trzeciej edycji talent show i od tej pory cały czas wspinała się po kolejnych szczeblach kariery. W 2004 roku na fali medialnej popularności wydała swój debiutancki album studyjny, który natychmiast uzyskał status złotej płyty w Polsce, sprzedając się w nakładzie 35 tys. egzemplarzy.

Teraz ma ugruntowaną pozycję w świecie muzyki i mnóstwo fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą kolejne poczynania ulubienicy. Interesują się także jej życiem uczuciowym.

Kilka lat temu Brodka zakończyła związek z Janem Wieczorkowskim i od tego czasu artystka raczej urywa ten aspekt prywatności. Właśnie pojawiły się doniesienia o tym, że ma nowego partnera.

Kim jest nowy partner Moniki Brodki?

Po Wieczorkowskim Brodka spotykała się z reżyserem teatralnym Krzysztofem Garbaczewskim i w 2016 roku związała się z fotografem Przemkiem Dzienisem. Wspólnie zajmowali się teledyskami i oprawami wizualnymi płyt wokalistki, a więc łączyła ich tez praca. W 2018 roku media obiegła wiadomość, że zaręczyli się i planują ślub.

W 2021 roku Monika po raz pierwszy wystąpiła u boku narzeczonego publicznie. Razem udzielili wywiadu w TOK FM. Przyznali tam, że ciężko oddzielić im życie prywatne od zawodowego. Potem już nie byłożadnych wieści o parze. Z profilu Brodki zniknęły wspólne zdjęcia, a Pudelek podaje, że związek jest już historią:

Jak udało nam się ustalić, związek ze współpracownikiem zdążył już przejść do historii, a na jego miejsce 34-latka znalazła sobie niejakiego Maksyma Rudnika. Urodzony w 1992 roku absolwent SGH pochodzi z gór – podobnie jak eks Brodki – również para się fotografią. – czytamy na łamach portalu.

Pudelek zdradza także, że poznali się w czerwcu na jednej z imprez w Warszawie. W mediach społecznościowych Brodki nie widać śladu nowego związku, ale na profilu Rudnika nie brakuje ujęć Moniki.


Maksym Rudnik - nowy partner Brodki

Maksym Rudnik - nowy partner Brodki

Monika Brodka - Earth Festival

Monika Brodka - Earth Festival

Monika Brodka

Monika Brodka

Komentarze

 • Obs pisze:

  Najbardziej kreatywna artystka od czasów Kory. Fajnie że się pojawiła bo było nudno. Polska to zdecydowanie za mały kraj dla Brodki

 • Gość pisze:

  Niech będzie szczęśliwa

 • Gość pisze:

  Napiszcie jak Marina Łuczenko zezwala na hejt.Niech lepiej pakuje swoje rzeczy niech leci do Hiszpanii i nie wraca. Fałszywa.

  • Gość pisze:

   Brodka jest już blisko choroby psychicznej. Powoli jej odwala i przepowiadam że w ciągu 5 lat jej kariera się skończy. No chyba że wyleczy głowę to wtedy to bedzie nie aktualne. Ale to mało prawdopodobne żeby wyzdrowiała.

 • gość pisze:

  Przechodzona, luźna, w uczuciach niestała. Napisałbym o niej dobitniej, ale to usuną, więc napiszę tylko, że Brodka to mały brzydki szon.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×