Niespotykana sytuacja w „Hell’s Kitchen”. Do uczestników programu dołączą… polskie gwiazdy! Czyje dania oceni szef Amaro?

Miss i Misterzy Polski w Hell's Kitchen

Miss i Misterzy Polski w programie „Hell’s Kitchen”

Rywalizacja w programie Hell’s Kitchen wchodzi w decydującą fazę. W piekielnej kuchni szefa Amaro pozostało już tylko kilkoro uczestników. W każdym z odcinków programu, w roli eksperta pojawia się jakaś gwiazda. Kilka tygodni temu była to Ewelina Lisowska, która postawiła na zjawiskowe stylizacje.

Zobacz: Ewelina Lisowska w trzech stylizacjach w „Hell’s Kitchen”. Jej stroje pochodzą głównie z sieciówek

W najnowszym, jutrzejszym odcinku show również nie zabraknie znanych i lubianych. Tym razem dołączą jednak oni do uczestników programu i wspólnie z nimi przygotują dania, które oceni szef Amaro. Kto pojawi się w programie? Najpiękniejsze Polki i Polacy! A konkretnie: Magdalena Bieńkowska (Miss Polski 2015), Marta Redo (pierwsza Wicemiss Polski 2015 ), Marta Bieniek (druga Wicemiss Polski 2015), Sabina Kontor (trzecia Wicemiss Polski 2015), Kamila Wenderlich (Miss Polski Widzów Polsatu 2015) oraz Rafał Maślak (Mister Polski 2014), Rafał Jonkisz (Mister Polski 2015), Dominik Maj (pierwszy Wicemister Polski 2015), Norbert Hawryluk (drugi Wicemister Polski 2015) i Jakub Kucner (finalista wyborów Mister Polski 2015).

Gwiazdy czeka też dodatkowe zadanie. Wszyscy będą musieli zabawić się w Kopciuszka i oddzielić od siebie kilka tysięcy ziarenek pieprzu czarnego zmieszanego z kolorowym. Na którą z gwiazd będzie czekała kara? Tego jeszcze nie wiemy, ale jedno jest pewne – jutro o 20:05 w Polsacie nie zabraknie emocji!

Jak w kuchni poradzili sobie gościa szefa Amaro? Zobaczcie w naszej galerii 😉

Miss i Misterzy Polski w Hell's Kitchen

Miss i Misterzy Polski w Hell’s Kitchen


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×