Misha Kostrzewski żali się na byłą żonę. Ma jej wiele do zarzucenia. Wszystko wyrzucił z siebie na forum

Misha Kostrzewski

Misha Kostrzewski

Misha Kostrzewski niechętnie komentuje swoją relację z byłą żoną, jednak tym razem zrobił wyjątek. Krótkim komentarzem dał do zrozumienia, co sądzi na jej temat. Co takiego napisał?

Misha Kostrzewski jako młody mężczyzna na stałe osiedlił się we Francji. Tam przez wiele lat robił karierę i pracował jako tancerz oraz choreograf w operze w Lyonie. W maju tego roku media obiegła wieść, że postanowił wrócić do ojczyzny, ponieważ otrzymał posadę jurora w programie You Can Dance – Nowa Generacja.

Przed podjęciem decyzji o przeprowadzce do Polski, Kostrzewski rozstał się ze swoją żoną, Ksenią, z którą doczekał się trojga dzieci. Para wspólnie wychowywała Ninę, Elisabeth oraz Yanna. Mężczyzna długo jednak nie cierpiał z powodu rozstania. Jego serce skradła Kinga – stylistka fryzur z TVP, dzięki której zdecydował się przenieść do kraju na stałe.

Podjąłem już decyzję, że wracam do Polski! Początkowo miałem zostać do grudnia ze względu na program „You Can Dance – Nowa Generacja”. Na planie poznałem miłość życia. Jestem bardzo zadowolony, bo to było naprawdę nieoczekiwane. Przeprowadzam się do Polski – napisał na Instagramie.

Choć tancerz jest teraz szczęśliwy, bardzo odczuwa rozstanie z dziećmi. Właśnie pochwalił się córką, a przy tym skomentował swoją relację z byłą żoną.

Misha Kostrzewski publicznie żali się na byłą żonę

Misha jest bardzo związany ze swoimi pociechami i z pewnością tęsknota za nimi bardzo mu doskwiera. Mimo dzielącej ich odległości starają się utrzymywać ze sobą stały kontakt, co ułatwiają im m.in. wideo konferencje. W czwartkowe popołudnie dumny tata miał okazję porozmawiać z Elisabeth, czym pochwalił się za pośrednictwem Instagrama.

Dzisiaj rozmawiałem z moją Kochaną córeczką Elishabetką . To był bardzo , bardzo wzruszający moment. Bardzo mi jej brak i to dziwne że mówię o tym na Instagramie…ale ja się tylko chciałbym pochwalić że mam tak niesamowitą Córkę. Może to próżne z mojej strony, ale nie mogłem się powstrzymać.
Jestem z Ciebie Dumny Elisabeth – napisał.

Publikację opatrzył zdjęciem uśmiechniętej córki. Już na pierwszy rzut oka widać, jak bardzo podobna jest do taty.

Kostrzewski w trakcie nagrań tanecznego show zyskał wielu fanów, którzy chętnie komentują jego wpisy w mediach społecznościowych. Jeden z jego obserwatorów przyznał, że również jest dumny ze swojej pociechy, którą wychowuje wspólnie z byłą żoną.

Wszyscy jestesmy dumni ze swoich córek , bo My i nasze byłe żony wychowują je na Wspaniałe Kobiety.

Tancerz zwrócił szczególną uwagę na tą wypowiedź. Najwyraźniej jej treść bardzo go poruszyła, ponieważ zdecydował się na nią odpowiedzieć. W dwóch zdaniach dał do zrozumienia, co sądzi na temat Kseni i jej metod wychowawczych.

nie wszystkie – napisał.

Po tym wpisie można przypuszczać, że małżonkowie nie rozstali się w przyjacielskich stosunkach.


Elisabeth - córka Mishy Kostrzewskiego

Elisabeth - córka Mishy Kostrzewskiego

Elisabeth - córka Mishy Kostrzewskiego

Elisabeth - córka Mishy Kostrzewskiego

Misha Kostrzewski - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Misha Kostrzewski - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×