Śliczna siostra Roberta Lewandowskiego pokazała męża i syna w świątecznej sesji! Co za piękne zdjęcia!

Robert Lewandowski, Milena Lewandowska, dziecko

Robert Lewandowski, Milena Lewandowska, dziecko

Milena Lewandowska z rodziną w świątecznej sesji

Siostra Roberta Lewandowskiego w świątecznej sesji. Milena Lewandowska-Miros pokazała męża i syna w zimowym anturażu. Rodzinne zdjęcia robią furorę na Instagramie. Zobacz je.

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała syna i męża

Robert LewandowskiAnna Lewandowska to najpopularniejsza obok Małgorzaty RozenekRadosława Majdana para w polskim show-biznesie. Nie tylko odnoszą ogromne sukcesy na polu zawodowym, ale również udzielają się charytatywnie i brylują w social mediach. Wierni fani Lewandowskiego wiedzą, że ma on siostrę, Milenę Lewandowską-Miros, która również robi furorę w mediach. Niedawno pochwaliła się wyjątkową sesją zdjęciową zorganizowaną z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia. Przy okazji pochwaliła się słodkim synkiem i ukochanym mężem – Radkiem Mirosem.

Na Instagramie Mileny pojawiły się bajkowe, bardzo świąteczne zdjęcia. Na jednym z nich Milena pozuje ze swoim synem, a na drugim widzimy jej partnera, który trzyma synka na baranach.

Kiedy próbujesz zrobić rodzinne zdjęcia #christmasmood #familyphotography #purelove #christmasdecorations #patientphotographer

Internauci byli oczarowani atmosferą zdjęć i radością, która promieniowała z uchwyconej na nich rodziny. Nie szczędzili Milenie komplementów:

  • Ale piękny klimat
  • Slodko!!
  • Pięknie
  • Cudowni
  • naturalne zdjecia to nasze ulubione!
  • Pięknie i ten chłopięcy sweterek

A jak wam się podoba piękna sesja zdjęciowa Mileny?

Anna Lewandowska w nowej fryzurze na wielkim otwarciu sklepu Huawei w Warszawie! Takiej ambasadorki mogą pozazdrościć wszystkie sieci komórkowe!

Zaokrąglony brzuch Anny Lewandowskiej na celowniku internautów! Jej odpowiedź nie uciszyła komentarzy o ciąży

Anna Lewandowska w seksownej czerwieni i Robert Lewandowski bardziej stylowy niż Krychowiak. Na przyjęciu Bayern Monachium zadali szyku!


Milena Lewandowska z synem

Milena Lewandowska z synem

Mąż i syn siostry Roberta Lewandowskiego

Mąż i syn siostry Roberta Lewandowskiego

Milena Lewandowska-Miros z mężem na okładce Vogue

Milena Lewandowska-Miros z mężem na okładce Vogue

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×