Zaskakujący finał gorącego romansu. Mikołaj Roznerski oświadczył się Adrianie Kalskiej na scenie. Fani czekali na ten moment

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska kilka miesięcy temu zakończyli związek. Zakochani nadal razem pracują. Niedawno miała premierę sztuka, gdzie odegrali płomienny romans. Aktor na oczach widzów poprosił byłą ukochaną o rękę. 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przez lata byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Aktorzy poznali się na planie serialu M jak Miłość. Tam scenarzyści połączyli ich drogi. Na ekranie przeżyli płomienny i pełen różnych perypetii związek. W końcu odgrywani przez nich bohaterowie, czyli Iza i Marcin stanęli na ślubnym kobiercu. Wspólnie też wychowują dwoje dzieci. Chociaż na ekranie różnie między nimi bywało, to ostatecznie serialowi Chodakowscy doszli do porozumienia i wiodą szczęśliwe rodzinne życie.

Fani liczyli na to, że podobne zakończy się także ich związek w realnym życiu. Niestety kilka miesięcy temu Adriana po serii doniesień w kolorowej prasie potwierdziła, że relacja dobiegła końca po niemal czterech latach.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory.

Mikołaj Roznerski oświadczył się Adrianie Kalskiej na scenie

Mikołaj i Adriana pomimo tego, że ich drogi prywatne się rozeszły, nadal są zawodowo związani. Aktorzy bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i nawet po bolesnym rozpadzie związku, dalej grają małżeństwo w telenoweli Dwójki. Na planie nie brakuje między nimi bliskości, czy scen pocałunków. Nie zrezygnowali również ze wspólnej pracy w teatrze. Niedawno wielką premierę miała sztuka Boeing Boeing z ich udziałem. Grają tam parę kochanków, a w pewnym momencie Mikołaj nawet oświadcza się byłej partnerce na scenie.

Sztuka opowiada o mężczyźnie, który jednocześnie ma trzy narzeczone, które nagle w jednym czasie zjeżdżają do jego domu. Bohater musi jakoś wybrnąć z tarapatów. Na scenie nie brakuje wielu gorących pocałunków Mikołaja Roznerskiego z koleżankami. Namiętności gra również z Kalską. Wypadają bardzo naturalnie i nie widać między nimi żadnego napięcia. (…) Co ciekawe w finale sztuki Mikołaj prosi Adę o rękę… – czytamy w Super Expressie.

Wygląda na to, że Kalska i Roznerski są prawdziwymi profesjonalistami i prywatne zawirowania nie mają żadnego wpływu na ich pracę. Poniżej możecie wysłuchać, co powiedzieli na temat wspólnej gry w sztuce Boeing Boeing reporterce Jastrząb Post.


Mikołaj Roznerski świętuje Dzień Teatru

Mikołaj Roznerski świętuje Dzień Teatru

Adriana Kalska - premiera Boeing Boeing

Adriana Kalska - premiera Boeing Boeing

Mikołaj Roznerski - premiera Boeing Boeing

scena z: Mikołaj Roznerski, fot. Niemiec/AKPA

Komentarze

 • GośćD2R2 pisze:

  Panie Mikołaju niech Pan już nie szuka, Ada piękna kobieta wiem że bycie aktorem zawsze odbija się na związkach, ale ta kobieta kocha Pana to widać, dajcie sobie szansę

  • Gość pisze:

   Trzymam za was kciuki

  • Gość MisioGogo pisze:

   Tak to prawda

  • Gość pisze:

   Super para

  • Gość ola pisze:

   Panie Mikołaju niech Pan już nie szuka ,,,bo usłużne cioty panu znajdą🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Gość pisze:

   Przepiękna kobieta i co najważniejsze KOCHA CIEBIE. Nie ZMARNUJ szansy .

  • Gość pisze:

   Mikołaj najwyraźniej nie potrafi być w stałym związku, więc szkoda żeby Ada traciła na niego czas -znajdzie miłość gdzie indziej, czego jej życzę.

  • Gość pisze:

   Powinno to się wyciszyć, nie powinni razem grać niczemu to nie służy. Pani Adrianna jest piękną kobietą, będzie jeszcze szczęśliwa . Powinna zwracać uwagę na mężczyzn spoza środowiska aktorskiego, tam znajdzie szczęście.

 • Gość pisze:

  Chociaż znam was tylko z ekranu to wróćcie do siebie piękna z was para

 • Gość Żaneta pisze:

  Zróbcie przyjemność sobie i nam którzy Wam kibicują.Napewno uczucie tak szybko nie wygaslo.Kalska piękna, Roznerski przystojny tworzycie świetną parę pomyślcie o tym.

 • Gość pisze:

  Szkoda super para pasują do siebie

 • Gość pisze:

  Roznerski i Kalska bardzo pasują do siebie w serialu i w życiu myślę że powinni zostać że sobą na dobre i na złe.A ślub niekoniecznie bo wszystko zniszczy.ŻYCZĘ IM POWODZENIA.

 • Gość pisze:

  W każdym normalnym związku i miłości są zawirowania , niestety nie każdy potrafi to znieść .I nie mówię tutaj o alkoholizmie czy przemocy ,ale zwykłej różnicy charakterów . Życzę wszystkim czytającym wytrwałości w miłości .Bo po burzy przychodzi słońce , czasem trzeba długo czekać ,ale warto .Lepiej czekać na miłość niż zadowalać się wygodnym związkiem .

  • Gość pisze:

   Odpowiedź prosze.. czy po zdradzie też wyjdzie slonce??? Zdradzał wielokrotnie,ostatni po 40 latach malzenstwa z 65 letnia jolka Bartyzel, a on 70.nie ma m siły na rozwód. Nie dam rady

 • Gość pisze:

  Piszcie prawdę a nie bzdety

 • Gość🤩🤩🤩🤩🤩 pisze:

  Czyli nie są razem???

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×