Mikołaj Roznerski jest bliżej Adriany Kalskiej, niż mogło się wydawać! Łączy ich nie tylko „M jak miłość”

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – co ich łączy po rozstaniu? Byli partnerzy są ze sobą bliżej, niż można było się spodziewać. Łączy ich nie tylko M jak miłość. O szczegółach opowiedział nam aktor.

Mikołaj Roznerski przez trzy lata – od 2018 do 2021 roku – tworzył związek z Adrianą Kalską. Para co jakiś czas pojawiała się na salonach, ale niechętnie komentowała swoją relację. Swego czasu kolorowa prasa spekulowała o zaręczynach i ślubnych planach. W najbardziej śmiałych publikacjach pisano, że aktorski duet jest już małżeństwem. Plotki te zweryfikowało ich rozstanie.

Na początku roku Kalska zamieściła oświadczenie na Instagramie, w którym potwierdziła, że nie jest już partnerką Roznerskiego. Zapewniła przy tym, że jest to jej jedyny publiczny komentarz w sprawie rozstania. Tym samym na gwiazdy spadła fala spekulacji dotyczących powodów zakończenia relacji, która do końca sprawiała wrażenie idealnej.

Sugerowano, że Mikołaj związał się z prezenterką telewizyjną, Anną Głogowską, ale żadna ze stron nie potwierdziła tych doniesień. Zagadkowe wpisy gwiazd jedynie podsycały zainteresowanie tematem. Wiadomo jednak, że Roznerski i Kalska wciąż mają ze sobą kontakt.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – co ich łączy po rozstaniu?

Adriana i Mikołaj grają razem w serialu M jak miłość. W popularnej produkcji są parą, dlatego fani zastanawiają się, jak producenci pogodzą ich prywatne perturbacje z życiem bohaterów. Teraz okazuje się, że byłych partnerów łączy coś więcej, niż tylko serial.

Roznerski zdradził nam, że razem ze swoją eks-dziewczyną występują w trwającym 150 minut spektaklu Boeing Boeing, który wystawiany jest w warszawskim Teatrze Komedia.

Gramy razem. To jest praca. Więc po prostu gramy razem i jest super. To jest wesoły, komediowy, zabawny, troszkę długi spektakl, bo trwa prawie dwie i pół godziny. Wyczerpujący. Ale dla nas, dla aktorów, mamy satysfakcję, że potrafimy tak rozbawić widownię.

Dlaczego warto wybrać się na Boeing Boeing?

Sztuka jest w ten sposób napisana, że ona się rozkręca. Nie możemy od razu uderzyć z grubej rury, że wszyscy zaczynają się śmiać i bawić. Musimy wprowadzić w temat i ona się rozkręca jak silnik Boeingu, czyli jak śmigło.

Jak współpracę z ekipą i Mikołajem widzi Adriana?

Świetnie.

W 1991 roku sztuka Boeing Boeing została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa jako najczęściej wystawiany spektakl w historii. Można przypuszczać, że tak samo jak porwała tłumy za granicą, tak przyciągnie widzów w Polsce, a to oznaczałoby, że Mikołaj i Adriana będą często spotykać się na planie. Kto wie, może uczucie jakie ich łączyło, znów odżyje?


Mikołaj Roznerski - premiera Boeing Boeing

scena z: Mikołaj Roznerski, fot. Niemiec/AKPA

Adriana Kalska - premiera Boeing Boeing

Adriana Kalska - premiera Boeing Boeing

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Komentarze

  • Ggoska pisze:

    Plotkarze dajcie spokój już Roznerskiemu. Kaliskiej, Cichopkom, Krolikowskim i innym szukających sensacji aktorom, a w przypadku Cichopek pseudoaktorom, niech sobie żyją jak chcą i z kim chcą.

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia hasło na dziś nieaktualny epizod ale kaźdy wierzy w co chce przynajmniej nie ma nudy a innym się nie nudzi tenis piłka karaiby tajlandia zanzi mąz zona dzieci dom ogród rybki itd don cremone fafa rafa mozna se wybrab haalandino mpabbinio senardinia i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×