Mikołaj Roznerski z nową rolą. Znika z „M jak miłość”? Producent musiał interweniować

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski dostał rolę w nowym filmie. Czy przez to pożegna się z M jak miłość, gdzie od kilku lat wciela się w Marcina Chodakowskiego? 

W 2012 roku Mikołaj Roznerski dołączył do obsady M jak miłośćOd tego momentu wciela się w Marcina Chodakowskiego. Początkowo miał zagrać jedynie epizod. Gdy widzowie polubili jego postać, ten wątek został rozbudowany. Gwiazdor występuje u boku m.in. Adriany Kalskiej, która gra Izabelę Chodakowską. Aktorzy nie tylko tworzą związek na ekranie, ale także w prawdziwym życiu.

Chociaż sami zainteresowani bardzo rzadko wypowiadają się na temat swojej relacji, bardziej rozmowne są osoby z ich otoczenia. Już jakiś czas temu donosiły, że Adriana i Mikołaj są po zaręczynach i szykują się do ślubu. Ponoć chcą urządzić kameralną uroczystość. Jej świadkami mają być jedynie najbliżsi:

Chcą powiedzieć sobie sakramentalne „tak” w otoczeniu najbliższych – mówiła osoba z ich otoczenia.

Mikołaj Roznerski znika z M jak miłość. Co się stało?

Mikołaj Roznerski podobno dostał nową rolę. Jak zdradza Super Express, aktor pojawi się w komedii Allin. Bohaterami filmu jest troje przyjaciół. Planują oni okraść ze złota Skarb Państwa. Jeden z pracowników produkcji przekonuje, że nie zabraknie emocji i wątków miłosnych:

Romansować ze sobą będą postaci grane przez Karolinę Chapko i Mikołaja Roznerskiego. W pozostałych rolach wystąpią Tomasz Oświeciński i Piotr Witkowski. Reżyseruje Michał Węgrzyn.

Tabloid donosi, że na czas nagrań filmu postać grana przez Mikołaja Roznerskiego przez chwilę nie pojawi się w M jak miłość. Nie będzie to jednak długa przerwa. W tej sprawie zainterweniował Tadeusz Lampka, producent hitów TVP, który podszedł aktorowi na rękę:

Głównym aktorom – Karolinie Chapko i Mikołajowi Roznerskiemu – poszedł na rękę Tadeusz Lampka, producent hitów TVP: „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe” oraz „M jak miłość”, który zgodził się tak poprzesuwać zdjęcia do tych produkcji, aby aktorzy na długo nie zniknęli z serialowych wątków.

Efekty prac będzie można zobaczyć pod koniec roku. To właśnie wtedy odbędzie się premiera filmu Allin.


Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub na planie M jak miłość

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub na planie M jak miłość

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×