Szukaj

Adriana Kalska na fikcyjny ślub z Roznerskim włożyła śliczną suknię ślubną. Wiemy, kto ją zaprojektował.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, a właściwie bohaterowie, w których się wcielają w M jak miłość, wzięli ślub. Nowe zdjęcia z uroczystości obiegły media. Kto zaprojektował suknię ślubną? Jak zareagowali internauci?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzą parę zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym. O ile na temat tej pierwszej relacji wiadomo sporo, o drugiej aktorzy uparcie milczą. Dużym zaskoczeniem było więc zdjęcie, które pojawiło się w sieci kilka miesięcy temu. Mikołaj pozował w garniturze, jego ukochana w przepięknej, białej sukni.

Fotografie wywołały niemałe poruszenie w sieci, a fani aktorów długo zastanawiali się, czy ceremonia miała miejsce w realnym życiu, czy w serialu. Sami zainteresowani bardzo długo milczeli na ten temat, aż wreszcie zaprosili fanów do oglądania ceremonii ślubnej na ekranach telewizorów:

To już dziś ☺️ Iza i Marcin … ,, Na ślubnym kobiercu,, Zapraszam !!!. @mjakmilosc.official @adriana.kalska.official – skomentował Roznerski.

Adriana Kalska — suknia ślubna. Kto ją zaprojektował?

Mikołaj Roznerski pokazał nowe zdjęcia z ceremonii, tuż po nim zrobiła to Adriana. Dzięki nim wiadomo, że pani młoda miała na sobie przepiękną suknię ślubną, którą połączyła z wiankiem wplecionym we włosy. Kreacja miała długość do ziemi i była przepięknie zdobiona u góry. Kto odpowiada za jej projekt? Okazuje się, że stworzyła ją Viola Piekut, która podzieliła się tą wiadomością ze swoimi obserwatorami w sieci.

Chociaż odcinek, w którym Iza i Marcin stanęli na ślubnym kobiercu już za nami, kreacja nadal zachwyca niejedną osobę. Świadczyć mogą o tym komentarze, które pojawiają się w sieci:

  • Piękna suknia.
  • Miałam identyczną na swoim ślubie. Cudowna kreacja.
  • Pani młoda ma naprawdę przepiękną kreację. Bardzo mi się podoba.

Trudno nie zgodzić się z tymi opiniami. Suknia jest naprawdę ładna.

Zobacz także: Mikołaj Roznerski pod ostrzałem internautów nawet w obliczu ogromnej tragedii


Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski ślubAdriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Adriana Kalska skąd suknia ślubna

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×