Mąż Agnieszki Sienkiewicz pokazał przepiękne zdjęcie ciężarnej gwiazdy na wakacjach! Zosia to kopia sławnej mamy!

Agnieszka Sienkiewicz z córką, wakacje, mąż

Agnieszka Sienkiewicz z córką, wakacje, mąż

Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz z córką na Jamajce

Mąż Agnieszki Sienkiewicz pochwalił się zdjęciem z rodzinnych wakacji na Jamajce. Mikołaj Gauer pokazał, jak jego sławna żona spędza czas z córką Zosią. Na jednej z fotografii można dostrzec pięknie zaokrąglony brzuszek gwiazdy Przyjaciółek.

Agnieszka Sienkiewicz dzięki swojej brawurowej kreacji seksownej Dorotki w hitowym serialu Przyjaciółki zdobyła serca milionów fanów, dzięki którym wygrała drugą edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie. Aktorka oprócz sukcesów zawodowych może pochwalić się godnym pozazdroszczenia życiem prywatnym. Gwiazda od lat tworzy wzorowy związek z łódzkim biznesmenem Mikołajem Gauerem, z którym doczekała się córki Zosi. Wkrótce na świat przyjdzie ich drugie dziecko, którego płeć na razie nie została podana do wiadomości publicznej.

Chociaż para niechętnie wypowiada się w temacie swojego małżeństwa, to co jakiś czas serwuje fanom porcję smakowitych kąsków w postaci pięknych rodzinnych fotografii. Tym razem okazją do pokazania wspólnych zdjęć jest urlop na Jamajce. Agnieszka poinformowała swoich fanów o tak dalekiej wyprawie pokazując piękne zdjęcie z samolotu z wtuloną w nią 3-letnią Zosią.

Na profilu gwiazdy Przyjaciółek internauci mogą śledzić jej ciążę w ekstremalnych warunkach. Na zdjęciach widać, że przyszła mama jest szczęśliwa i zrelaksowana w rodzinnym gronie, podobnie jak jej córka. Zosia została uwieczniona podczas spaceru po niebiańskiej plaży – jak prawdziwa dama przechadzała się po mokrym piasku trzymając w dłoni piękną torebeczkę:

Moje Słońce – napisała Sienkiewicz.

Równie piękne zdjęcia na swoim profilu opublikował Mikołaj Gauer. Mąż Agnieszki Sienkiewicz zamieścił w internecie uroczy portret ciężarnej żony z córeczką. Bez wątpienia gołym okiem widać, że gwiazda w ciąży wygląda zjawiskowo, a na jednej z fotografii można dostrzec jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Zobaczcie te genialne wakacyjne fotki.

Agnieszka Sienkiewicz w drugiej ciąży! Pokazała ciążowy brzuszek i prosi fanów o wsparcie charytatywnej akcji!

Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz w dwóch kreacjach. Jak wygląda na żywo z zaokrąglonym brzuszkiem?

I po sekrecie! Płeć maleństwa Agnieszki Sienkiewicz ujawniona!


Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz z córką na Jamajce

Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz z córką na Jamajce

52327261_676227479458611_1021722926485077151_n
Agnieszka Sienkiewicz w ciąży z córką

Agnieszka Sienkiewicz w ciąży z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×