Michał Wiśniewski podsumował pracę syna w swojej firmie. Xavierowi może być przykro, jak to przeczyta

Xavier Wiśniewski – do kogo podobny jest syn Michała Wiśniewskiego?

Xavier Wiśniewski – do kogo podobny jest syn Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski ma 17-letniego syna Xaviera ze swojego związku z Mandaryną. Niedawno nastolatek zaczął swoją pierwszą pracę. Syn lidera Ich Troje od niedawna współpracuje ze swoim ojcem. Jak się dogadują? Czym zajmuje się chłopak? Zobaczcie.

Michał Wiśniewski  zatrudnił  swojego syna – Xaviera. Nastolatek został asystentem lidera Ich Troje i w pocie czoła pracuje z ojcem, m.in.podczas festiwalu w Opolu. Kiedy chłopak przyszedł na świat, zespół Ich Troje święcił swoje największe triumfy. Przeboje nie schodziły z list, koncerty i reality show Jestem jaki jestem, którego bohaterami była cała rodzina gwiazdora, w tym kilkuletni wówczas Xavier. Chłopak dorastał na oczach fanów swojego ojca.

Zobacz: Dopiero teraz widać jak bardzo Xavier jest podobny do Mandaryny! Internauci nie mogą wyjść z podziwu

Dziś Xavier ma 17 lat i bardzo odpowiedzialną pracę – dołączył bowiem do ekipy zespołu Ich Troje. W najnowszym wywiadzie dla Party, Michał z szczerze wyznał, że nastolatek „wykonuje zawód o nazwie PPP, czyli przynieś, podaj, pozamiataj”. Jeden z tabloidów posunął się nawet dalej i nazwał go nositorbą.

Wie, kiedy nalać mi wodę, wrzucić do niej lód, jak obchodzić się z kostiumami w garderobie. Czyta mi w myślach, niczego nie muszę dwa razy powtarzać – dodał w wywiadzie dla portalu Party Michał.

Xavier do nowej pracy bardzo się przykłada. Bez szemrania nosi z aut do garderoby sceniczne stroje zespołu. Pilnuje też wszystkich szczegółów związanych z występem, czasem reprezentuje też Michała w kontakcie z organizatorami. Nie od dziś wiadomo, że muzyk i jego syn są bardzo ze sobą związani. Michał nie ukrywa, że Xavier był jego podporą w trudnych momentach życia.

Zobacz: Michał Wiśniewski wyprawił swój pogrzeb! Pijana matka, wszystkie dzieci i ani jednej byłej żony [WIDEO]

Zobacz: Z trudem poznaliśmy córkę Wiśniewskiego i Mandaryny! Fabienne ma nową mroczną fryzurę! Oj, chyba weszła w okres buntut


Michał Wiśniewski z synem Xavierem All-ONS_1063765234-AAA_3

Michał Wiśniewski z synem Xavierem

Michał Wiśniewski z synem Xavierem All-ONS_1063765230-AAA_1

Michał Wiśniewski z synem Xavierem

Michał Wiśniewski z synem Xavierem All-ONS_1063765230-AAA

Michał Wiśniewski z synem Xavierem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×