Michał Szpak w męskim gronie na majówce. Jednego przystojniaka oznaczył serduszkiem! Co ich łączy?

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak jeszcze nie zakończył swojej wielkiej majówki. Piosenkarz pochwalił się zdjęciem z miłej męskiej biesiady w gronie przyjaciół. Gwiazdor wybrał się na zimne piwo z kolegami, w gronie których jest ktoś bardzo bliski jego sercu.

Michał Szpak już niebawem zaprezentuje się polskiej publiczności podczas polsatowskiego festiwalu w Sopocie. Ostatnie chwile przed wyjazdem nad morze gwiazdor spędza w gronie swoich bliskich przyjaciół. Artysta niedawno był na wakacjach w Los Angeles i Tajlandii, o czym z całą pewnością opowiedział kolegom podczas majówkowego biesiadowania. Wiadomo, że 28-latek nie stroni od spotkań towarzyskich, w swoim gronie ma mnóstwo ciekawych znajomych, z którymi lubi czasami zaszaleć.

Ostatnio wokalista pozwolił sobie na jedno zimne piwo, ale za to w gronie samych przystojniaków. Po spotkaniu gwiazdor pochwalił się na swoim Instastory zdjęciem z męskiego wieczoru, na którym jednego z towarzyszy oznaczył czerwonym serduszkiem. Fani Szpaka natychmiast się ożywili, zastanawiając się kim jest tajemniczy chłopak z fotografii.

Kim jest Paweł, kolega Michała Szpaka?

Okazuje się, że „serduszkowy amant” to bardzo bliski kolega Michała. Przystojniak ma na imię Paweł i na co dzień mieszka w Anglii. Swego czasu koledzy wspólnie wynajmowali mieszkanie w centrum Warszawy, o czym informował Fakt. Obecnie uroczy blondyn gości w Polsce, dzięki czemu ma okazję nadrobić zaległości w kontaktach ze znajomymi, z którymi na co dzień może rozmawiać jedynie za pośrednictwem Skypa czy Watsappa. Nic więc dziwnego, że odpoczywając w Warszawie zaprosił swoich dobrych kumpli, a przede wszystkim Michała, na zimne piwo.

Michał z Pawłem są jak bracia, już wielokrotnie zaliczyli szalone imprezy, mają nawet na swoim koncie wspólną uliczną sesję zrobioną przez paparazzi. Zdjęcia swego czasu obiegły niemalże wszystkie media plotkarskie w kraju, wylądowały nawet na stronie głównej poczytnego dziennika.

Na zdrowie chłopaki! 🙂

Zobacz: Tak mieszka Michał Szpak? Zdjęcia w z luksusowego apartamentu zdominowały jego Instagram. Co za luksus!

Zobacz: Brat Michała Szpaka kiedyś wzbudzał postrach, a dzisiaj? W życiu nie zgadniecie, czym zajmuje się seksowny Damian!

Zobacz: Michał Szpak zmienił się w jasnego blondyna! Z tak ułożonymi włosami wygląda jak Johnny Bravo! Wypisz wymaluj gwiazda kreskówki


Michał Szpak z przyjacielem

Michał Szpak z przyjacielem

Upojna noc Michała Szpaka - zdjęcia z kolegami

Upojna noc Michała Szpaka - zdjęcia z kolegami

Michał Szpak z kolegą w windzie

Michał Szpak z kolegą w windzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×