Szukaj

Michał Szpak w samych majtkach zaśpiewał przed Edytą Górniak: „Kiedy stajesz się prawdziwą DIVĄ”! Chciał pokazać, kto tu rządzi? [WIDEO]

Michał Szpak i Edyta Górniak dopiero się pogodzili, a już będą mieli ze sobą na pieńku? Podczas wczorajszego koncertu charyzmatyczny wokalista przyćmił gwiazdę swoim strojem! Sam siebie nazwał… diwą.

O tym, że Edyta Górniak i Michał Szpak nie żyją w przyjaźni wiemy od ponad trzech lat. W 2016 roku piosenkarka przegrała z młodszym kolegą po fachu podczas preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji w Sztokholmie. Było niezręcznie. Diwa skomentowała wtedy, że sama nie zdecydowała by się na ten „niezbyt współczesny utwór”, który jednak wygrał z jej przebojem Grateful.

Wojenny topór na szczęście zakopano. Michał Szpak w rozmowie z naszym serwisem podkreślał, że bez względu na to, co Edyta o nim myśli, on zawsze jej kibicował i nadal będzie to robić dalej. Do przełomu w ich relacji doszło dopiero teraz. Szpak stanął w obronie Edyty, gdy ta była gotowa zrezygnować z występu na scenie przez złamanie podstawowych zasad BHP przez organizatora.

Wczoraj było już o niebo lepiej. Artyści wystąpili na jednej scenie podczas dni gminy Dopiewo. Szpak dał popis swoich umiejętności supportując Edytę Górniak. Sam o sobie napisał:

Kiedy zapominasz spodni i stajesz się prawdziwą DIVĄ polskiej sceny.

Można jednak śmiało napisać, że swoim strojem nieco przyćmił diwę, która miała być gwiazdą wieczoru. Wszystko za sprawą nie tyle emocjonującego występu, co… braku spodni! Na swoim Instagramie Szpak przyznał się do drobnej wpadki:

To nic Michałku, że zapomniałeś spodni na swój koncert. To nic. Wszystko w porządku. Fajnie się występuje w samym płaszczu, w majtkach. Przy takiej temperaturze to jest jak najbardziej wskazane – powiedział sam sobie na pocieszenie.

Podczas koncertu, to fakt – wyglądał imponująco. Z resztą jak zwykle! Naszym zdaniem dogonił gwiazdę, która w tym roku świętuje już 30-lecie aktywności zawodowej. Edyta Górniak może jednak być spokojna. Ma miliony wiernych fanów, którzy nie wyobrażają sobie choćby dnia bez jej poruszającego utworu, a tych nagrała całe mnóstwo – od evergreenu To nie ja przez taneczny europejski hit Impossible po wzruszające Oczyszczenie.

Poniżej zobaczycie całe wczorajsze występy Michała Szpaka oraz Edyty Górniak. Kto z nich wypadł lepiej?

 

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Michał Szpak jako diwa

Michał Szpak jako diwa

Michał Szpak - Insta Stories

Michał Szpak - Insta Stories

Michał Szpak - Insta Stories

Michał Szpak - Insta Stories

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×