Szukaj

Michał Szpak stanął murem za Edytą Górniak! Przełomowe słowa doprowadzą do wielkiego pojednania gwiazd? [WIDEO]

Michał Szpak stanął w obronie Edyty Górniak. Gwiazdor skomentował decyzję diwy o odwołaniu koncertu w Czarnkowie. Otwarcie przyznał, że jemu również raz zdarzyło się w ostatniej chwili zrezygnować z występu.
Michał Szpak, Edyta Górniak

Michał Szpak, Edyta Górniak

Edyta Górniak w miniony weekend podjęła decyzję, którą część jej fanów przyjęła ze smutkiem. Gwiazda z godziny na godzinę odwołała swój koncert, za który miała dostać 50 tysięcy złotych. Wszystko przez niespełnienie podstawowych zasad BHP. Diwie, ekipie i publiczności zagrażało niebezpieczeństwo. Kto wie, być może gdyby nie rozsądna decyzja artystki doszłoby do koszmarnej tragedii spowodowanej z winy organizatora. Cała sytuacja zaciekawiła media. W temacie wypowiedziało się już wielu internautów, dziennikarzy, a teraz przyszła kolej na osobę, która wykonuje na co dzień ten sam zawód, co Edyta – mowa o Michale Szpaku.

Kolorowy ptak polskiej scenie w rozmowie z naszą reporterką stanął w obronie Edyty. Przyznał, że artysta jest przede wszystkim człowiekiem, dla którego spokój i bezpieczeństwo są najważniejsze. Przy tej okazji Michał przypomniał, że sam odwołał jeden ze swoich koncertów:

Nie mam pojęcia co wyniknęło, co było przyczyną takiego podejścia. Ja w swojej karierze odwołałem tylko 1 koncert, byłem bardzo chory wtedy i nie mogłem wystąpić na scenie. Uważam, że mimo wszystko, najważniejsze jest bezpieczeństwo nasze, bo my też jesteśmy ludźmi, którzy muszą funkcjonować w życiu codziennym.

Wspomniane przez Szpaka wydarzenie, na którym się nie pojawił, to wybory Miss Supranational w 2016 roku. Michał miał być gwiazdą wieczoru, jednak z powodów zdrowotnych odwołał swój występ. Jak na całą sytuację zareagowali fani?

Na szczęście był to jakiś festiwal, który był uświetniony nie tylko moją osobą. Miał być to koncert na koniec tego festiwalu, ale udało się to zastąpić inną gwiazdą.

Gwiazdą, która zajęła na scenie miejsce za Michała był zespół Varius Manx z Kasią Stankiewicz.

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Michał Szpak odpowiedział Edycie Górniak

Michał Szpak odpowiedział Edycie Górniak

Margaret oceniła Michała Szpaka przed Eurowizją 2016

Margaret oceniła Michała Szpaka przed Eurowizją 2016

Margaret i Michał Szpak na Eurowizji 2016

Margaret i Michał Szpak na Eurowizji 2016

×