Szukaj

Edyta Górniak w ostatniej chwili odwołała swój koncert! Jest oświadczenie gwiazdy! Co poszło nie tak?

edyta górniak

Edyta Górniak jest obecnie w wakacyjnej trasie koncertowej. 8 czerwca gwiazda miała zaplanowany plenerowy koncert w Czarnkowie. Niestety w ostatniej chwili odwołała swój występ ze względu na swoje bezpieczeństwo.

Edyta Górniak na polskim rynku muzycznym istnieje od wielu lat, zatem nic w tej branży nie jest jej obce, także organizacja masowych koncertów. Obecnie piosenkarka realizuje swoją wielką letnią trasę koncertową, odwiedza wiele polskich miast, w których odbywają się jej znakomite letnie plenerowe koncerty. Dzisiaj diwa miała zaśpiewać w Czarnkowie, niestety w ostatniej chwili zmuszona była odwołać swoje show z ważnych powodów.

Edyta Górniak nie zaśpiewała dla swoich fanów w Czarnkowie, bowiem zauważyła totalny brak przygotowania organizatorów imprezy pod kątem przepisów BHP. Piosenkarka po podjęciu tak radykalnej decyzji wydała oficjalne oświadczenie, w którym dokładnie wyjaśniła powód swojej rezygnacji z udziału w imprezie masowej:

Szanowni Państwo,

Ze względu na brak przygotowania pod kątem przepisów BHP dla imprez masowych, dzisiejszy koncert w mieście Czarnków, w którym wystąpić miała Edyta Górniak, zostaje odwołany. Przygotowanie tego koncertu według ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych nie spełniło żadnego z wymogów regulaminu BHP.

Jest nam ogromnie przykro, gdyż jeszcze wczoraj Artystka z radością zapowiadała swój udział i bardzo cieszyła się na muzyczne spotkanie z mieszkańcami Czarnkowa w przepięknej Wielkopolsce.

Ze względu na doświadczenia styczniowe, które dotknęły całą Polskę, musimy Wszyscy dbać o wzajemne, wspólne, bezpieczeństwo. Jest nam ogromie przykro, że przekazujemy Państwu taką wiadomość.

Z poważaniem – Management Edyty Górniak

OŚWIADCZENIESzanowni Państwo, Ze względu na brak przygotowania pod kątem przepisów BHP dla imprez masowych,…

Opublikowany przez Edyta Górniak Sobota, 8 czerwca 2019

Edyta Górniak zrywając umowę jest zobowiązana do pokrycia kosztów organizacji koncertu, która jest równa z zakontraktowaną wysokością jej wynagrodzenia. Sama gwiazda po tym przykrym incydencie stwierdziła, że nie gra jedynie dla pieniędzy, w tym wypadku woli oddać swoje honorarium, które według naszych nieoficjalnych ustaleń wynosi 50 tysięcy złotych, a wszystko to trosce o bezpieczeństwo swoje, ekipy i fanów, o czy napisała w kolejnej wiadomości do internautów, tym razem na swoim Instagramie:

Bliskość z ludźmi po przez magię Muzyki jest dla mnie jednym z najpiękniejszych i najcenniejszych doświadczeń, dla których wytrwałam w show business’ie, prawie 30 lat..
Jeśli Fani Muzyki cenią sztukę i jakość, o którą niezmiennie walczę, to znaczy że mi ufają i ufają mojej dzisiejszej decyzji. Zaniedbane warunki bezpieczeństwa, techniczne, organizacyjne i wszystkie najważniejsze przepisy BHP nie pozwoliłyby dziś Nam na wspólne świętowanie. Po przez wzgląd na bezpieczeństwo moich Gości czyli Was, a także współpracowników i moje własne, nie podjęłam ryzyka odpowiedzialności za to spotkanie. Ponieważ wychodząc na scenę, wyraziłaby tym samym, że na wszelkie ryzyko świadomie się zgadzam.
Jeśli miałabym starać się za wszystkich dając zawsze 150% bez zrozumienia przez organizatorów czym jest Sztuka, to wolę tego nie robić w ogóle. Bo w życiu nie chodzi tylko o pieniądze. Szczególnie wtedy, kiedy ktoś poświęcił dla Muzyki całe życie.
Wracam 400 km, nie mniej
przygnębiona i rozczarowana niż Wy.

Decyzja Edyty wydaje się w pełni zrozumiała.

View this post on Instagram

Bliskość z ludźmi po przez magię Muzyki jest dla mnie jednym z najpiękniejszych i najcenniejszych doświadczeń, dla których wytrwałam w show business’ie, prawie 30 lat.. ???? Jeśli Fani Muzyki cenią sztukę i jakość, o którą niezmiennie walczę, to znaczy że mi ufają i ufają mojej dzisiejszej decyzji. Zaniedbane warunki bezpieczeństwa, techniczne, organizacyjne i wszystkie najważniejsze przepisy BHP nie pozwoliłyby dziś Nam na wspólne świętowanie. ???? Po przez wzgląd na bezpieczeństwo moich Gości czyli Was, a także współpracowników i moje własne, nie podjęłam ryzyka odpowiedzialności za to spotkanie. Ponieważ wychodząc na scenę, wyraziłaby tym samym, że na wszelkie ryzyko świadomie się zgadzam. ???? Jeśli miałabym starać się za wszystkich dając zawsze 150% bez zrozumienia przez organizatorów czym jest Sztuka, to wolę tego nie robić w ogóle. Bo w życiu nie chodzi tylko o pieniądze. Szczególnie wtedy, kiedy ktoś poświęcił dla Muzyki całe życie. ???? Wracam 400 km, nie mniej przygnębiona i rozczarowana niż Wy.

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

Zobacz: Edyta Górniak została poproszona o ponowne zaśpiewanie hymnu polskiego! Błyskawiczna reakcja gwiazdy powaliła wszystkich na kolana!

Zobacz: Edyta Górniak wróci do “The Voice of Kids”? Gwiazda podjęła ostateczną decyzję

Zobacz: Edyta Górniak zabrała się za LGBT. Udostępniła grafikę, a w sieci zawrzało! Co na to Kinga Rusin?


Koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym – listopad 2018

Koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym – listopad 2018

Sopot 2018: Edyta Górniak wystąpiła podczas koncertu #iDance

Sopot 2018: Edyta Górniak wystąpiła podczas koncertu #iDance

Edyta Górniak zagrała darmowy koncert dla sąsiadów

Edyta Górniak zagrała darmowy koncert dla sąsiadów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×