Michał Szpak poszedł na całość we własne urodziny. W TAKIEJ kreacji jeszcze go nie widzieliśmy. Ma radę dla fanek: „Bawcie się dobrze dupeczki”

Michał Szpak szokuje w urodziny

Michał Szpak szokuje w urodziny

Michał Szpak świętuje 32. urodziny. Z tej okazji wrzucił do sieci zdjęcia w mocno oryginalnej kreacji. Nawet w urodziny zaszokował fanów!

Michał Szpak to muzyk, któremu nie można odmówić talentu. Rozkochał w sobie słuchaczy po występach w X-FactorSześć lat temu reprezentował Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji. Przed kilkoma miesiącami odebrał nagrodę Bursztynowego Słowika na Top of the Top Sopot Festival 2022 za singiel 24na7. Wokalista wzbudza emocje nie tylko za sprawą swojej twórczości.

Rockman uwielbia szokować nietypowymi kreacjami. W jego repertuarze były już skórzane stroje, suknie i maski z cekinami. Dziś, 26 listopada, skandalista obchodzi 32. urodziny. Z tej okazji pokazał się fanom w jeszcze bardziej oryginalnej kreacji!

Michał Szpak zaskakuje w 32. urodziny

Świeżo upieczony 32-latek zapozował do zdjęć w hotelu w niemieckiej Kolonii. Tym razem miał na sobie tylko okulary, biżuterię i… kołdrę, którą zarzucił na siebie niczym togę. W opisie niecodziennej sesji napisał:

Swoje urodziny spędzam w Köln koncertowo rzecz jasna. Oto mój tort jeszcze w folii ale za to świeczka nosi na sobie żywy płomień. Bardziej czuje że to urodziny numer 23 a nie 32. Bawcie się dobrze dupeczki.

Ujęcia Michała i jego tortu urodzinowego zobaczycie poniżej i w galerii.

W sekcji komentarzy zaroiło się od życzeń dla solenizanta:

  • Wszystkiego najlepszego.

  • Sto lat szczęścia i budujących doświadczeń życiowych.

  • Wszystkiego najlepszego, Michale. Niech każdy dzień przynosi miłość do twojego serca i dobrobyt do kieszeni, chwałę i szczęście na drodze, którą podążasz.

  • Wszystkiego najlepszego, spełniaj marzenie, bądź szczęśliwy.

  • Michał wszystkiego co najpiękniejsze. Spełniaj się, spełniaj marzenia i bądź po prostu szczęśliwy.

  • Happy birthday to you. Köln to piękne miasto. Jeśli masz czas, zjedz coś pysznego lub odwiedź kilka sklepów.

Również redakcja Jastrząb Post życzy Michałowi wszystkiego najlepszego.

Michał Szpak ogłosił coming out

W ubiegłym miesiącu wokalista, po latach spekulacji, zadeklarował, że jest panseksualny i może się zakochać zarówno w kobiecie, jak i mężczyźnie.

Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą – obwieścił fanom.

Więcej przeczytacie o tym tutaj.


Michał Szpak szokuje w urodziny

Michał Szpak szokuje w urodziny

Michał Szpak szokuje w urodziny

Michał Szpak szokuje w urodziny

Michał Szpak szokuje w urodziny

Michał Szpak szokuje w urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×