Szukaj

Michał Szpak zaśpiewał dla Białorusi. Fani zarzucili mu profanację. Takiej riposty się nie spodziewali

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak wystąpił podczas koncertu Solidarni z Białorusią. Wykonał piosenkę z repertuaru grupy Kult, Arahja. Niektórzy słuchacze zarzucili mu profanacje. Takiej riposty z pewnością się nie spodziewali.

Michał Szpak dziewięć lat temu zgłosił się do programu X-FactorChociaż go nie wygrał, telewizyjne show otworzyło mu drzwi do kariery. Od tego momentu z roku na rok powiększa się grono wiernych fanów muzyka, którzy śledzą projekty z jego udziałem, obserwują posty w mediach społecznościowych, a także przychodzą na koncerty.

Michał Szpak zaśpiewał dla Białorusi. Celna riposta piosenkarza

Szpak co jakiś czas pojawia się na scenie. Tak jak w sobotę, gdy wystąpił podczas koncertu Solidarni z Białorusią. Wykonał piosenkę zespołu KultArahja. Kilka godzin później wrzucił ją do siebie na Instagram nie raz, a aż trzy razy. Każde wideo opatrzył osobnym opisem. Pomimo że niektórzy fani zarzucają mu profanację, swoją reakcją zgasił wszystkie nieprzychylne komentarze.

Artysta podkreślił, że naprawdę długo czekał na takie emocje, jakie przeżył wczoraj. Poczuł się tak jak wtedy, kiedy pierwszy raz wykonał piosenkę Dziwny jest ten świat, Czesława Niemena:

Dusza, ciało, umysł naszpikowana takimi emocjami, że zastanawiałem się jak to możliwe po tylu przebytych koncertach. Jak to możliwe, że nadal wszystko jest żywe, że emocje nie są zamrożone, że czuje. Podoba mi się to że są różne opinie od tych „och i ach” aż po te „profanacja”. Arahja to bunt a bunt nigdy nie jest jednowymiarowy!

W kolejnym wpisie Michał Szpak dodał, że wykonanie tego utworu było dla niego swego rodzaju katharsis, uwolnił wiele emocji:

To było swego rodzaju katharsis, wiele emocji zamkniętych czekało na ten jeden moment, moment kiedy będą mogły ujrzeć światło nocy.

Jedna rzecz go ciągle zastanawia:

Tylko dlaczego, dlaczego to jest wciąż aktualne. Dziękuje Kazik, Dziękuje Kult.

Internauci obok wykonu Szpaka nie mogą przejść obojętnie. Wideo komentują:

  • Właśnie tak w dzisiejszych czasach ten utwór powinien wybrzmieć: ze złością wyśpiewane oskarżenie, że po tylu latach nasz dom znowu podzielony. Dla mnie rewelacyjna interpretacja.
  • Niektóre rzeczy nie są dane na zawsze i wolność jest jedną z nich a póki nadambicje jednostki są ważniejsze niż społeczeństwa to niestety to ciągle będzie aktualne.
  • Pan jest chyba z innego świata ♥️Cudownie, dziękuję.

A Wam jak podobała się interpretacja utworu przez Michała?

Zobacz także: Michał Szpak o wsparciu LGBT: „Wszyscy powinniśmy się kochać”. Zdobył się na piękny gest [WIDEO]


Michał Szpak wystąpił na koncercie dla Białorusi

Michał Szpak wystąpił na koncercie dla Białorusi

Michał Szpak wystąpił na koncercie dla Białorusi

Michał Szpak wystąpił na koncercie dla Białorusi

Michał Szpak wystąpił na koncercie dla Białorusi

Michał Szpak wystąpił na koncercie dla Białorusi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×