Szukaj

Edyta Górniak i Michał Szpak pogodzili się! Sensacyjne pojednanie gwiazd na Instagramie! Fani przecierają oczy z niedowierzania!

Edyta Górniak i Michał Szpak pogodzili się! Wszystko wskazuje na to, że pomiędzy gwiazdami doszło do wielkiego pojednania. Na razie wirtualnego.

Michał Szpak i Edyta Górniak pogodzili się

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała swojej niechęci wobec Michała Szpaka. Do szeroko komentowanego spięcia między gwiazdami doszło przy okazji preselekcji na Eurowizję 2016, w których diwa przegrała w głosowaniu SMS z młodszym kolegą. Artystka świeżo po ogłoszeniu wyników nie ukrywała, że utwór Color of your life nie trafił w jej gust, nazwała go „trochę nie tak bardzo współczesnym”, a przy tym zapomniała imienia swojego rywala. Cała sytuacja nie spodobała się fanom artysty.

Ocenię ten utwór jako artysta i wykonawca. Ja bym po taki utwór nie sięgnęła, mimo, że lubię ballady. Ta piosenka przypomina mi takie ballady patetyczne z gatunku muzyki lat 90. Troszeczkę dla mnie ta piosenka jest trochę nie tak bardzo współczesna. (…) Nie spodziewałam się, że z tym, jak on się nazywa, Michałem Szpakiem. Jestem troszeczkę zaskoczona.

Chociaż Szpak i Górniak wielokrotnie mieli okazję uczestniczyć w tych samych przedsięwzięciach, nigdy nie wyjaśnili sobie sytuacji z 2016 roku. Wystarczy przypomnieć szczerość na jaką Michał zdobył się w rozmowie z naszą reporterką po finale ósmej edycji The Voice of Poland. Poproszony o ocenę singla Andromeda odparł:

Bez względu na to, co pani Edyta myśli o mnie, trzymam za nią kciuki, bo jest naprawdę niezwykle utalentowaną kobietą – wyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Jednym z przełomowych momentów dla relacji Górniak i Szpaka mógł być ostatni wywiad, jakiego udzielił nam piosenkarz. Michał odniósł się do decyzji Edyty, która w ostatniej chwili odwołała swój koncert ze względu na złamanie podstawowych zasad BHP ze strony organizatora. Gwiazdor hitu Rainbow stanął murem za swoją idolką sprzed lat:

Uważam, że mimo wszystko, najważniejsze jest bezpieczeństwo nasze, bo my też jesteśmy ludźmi, którzy muszą funkcjonować w życiu codziennym.

Edyta Górniak i Michał Szpak pogodzili się

Do pojednania gwiazd doszło przy okazji ich wspólnego koncertu. Już jutro Edyta i Michał zaśpiewają swoje przeboje najednej scenie w miejscowości Dopiewo. Wyjątkowe wydarzenie na swoim Instagramie zapowiedziała Górniak. W swoim poście oznaczyła Szpaka, przy którego nazwisku wstawiła wirtualne serduszko. Na jego odpowiedź długo nie musieliśmy czekać – błyskawicznie udostępnił publikację gwiazdy evergreenu To nie ja! na swoim Instastory.

Czy jutro wieczorem Szpak i Górniak zapozują razem do zdjęcia? Póki co przypomnijmy ich jedyne wspólne fotografie.

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Michał Szpak i Edyta Górniak pogodzili się na Instagramie

Michał Szpak i Edyta Górniak pogodzili się na Instagramie

Margaret i Michał Szpak na Eurowizji 2016

Margaret i Michał Szpak na Eurowizji 2016

Margaret będzie oglądać drugi półfinał Eurowizji 2016

Margaret będzie oglądać drugi półfinał Eurowizji 2016

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×