Szukaj

Edyta Górniak i Michał Szpak pogodzili się! Sensacyjne pojednanie gwiazd na Instagramie! Fani przecierają oczy z niedowierzania!

Edyta Górniak i Michał Szpak pogodzili się! Wszystko wskazuje na to, że pomiędzy gwiazdami doszło do wielkiego pojednania. Na razie wirtualnego.

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała swojej niechęci wobec Michała Szpaka. Do szeroko komentowanego spięcia między gwiazdami doszło przy okazji preselekcji na Eurowizję 2016, w których diwa przegrała w głosowaniu SMS z młodszym kolegą. Artystka świeżo po ogłoszeniu wyników nie ukrywała, że utwór Color of your life nie trafił w jej gust, nazwała go “trochę nie tak bardzo współczesnym”, a przy tym zapomniała imienia swojego rywala. Cała sytuacja nie spodobała się fanom artysty.

Ocenię ten utwór jako artysta i wykonawca. Ja bym po taki utwór nie sięgnęła, mimo, że lubię ballady. Ta piosenka przypomina mi takie ballady patetyczne z gatunku muzyki lat 90. Troszeczkę dla mnie ta piosenka jest trochę nie tak bardzo współczesna. (…) Nie spodziewałam się, że z tym, jak on się nazywa, Michałem Szpakiem. Jestem troszeczkę zaskoczona.

Chociaż Szpak i Górniak wielokrotnie mieli okazję uczestniczyć w tych samych przedsięwzięciach, nigdy nie wyjaśnili sobie sytuacji z 2016 roku. Wystarczy przypomnieć szczerość na jaką Michał zdobył się w rozmowie z naszą reporterką po finale ósmej edycji The Voice of Poland. Poproszony o ocenę singla Andromeda odparł:

Bez względu na to, co pani Edyta myśli o mnie, trzymam za nią kciuki, bo jest naprawdę niezwykle utalentowaną kobietą – wyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Jednym z przełomowych momentów dla relacji Górniak i Szpaka mógł być ostatni wywiad, jakiego udzielił nam piosenkarz. Michał odniósł się do decyzji Edyty, która w ostatniej chwili odwołała swój koncert ze względu na złamanie podstawowych zasad BHP ze strony organizatora. Gwiazdor hitu Rainbow stanął murem za swoją idolką sprzed lat:

Uważam, że mimo wszystko, najważniejsze jest bezpieczeństwo nasze, bo my też jesteśmy ludźmi, którzy muszą funkcjonować w życiu codziennym.

Edyta Górniak i Michał Szpak pogodzili się

Do pojednania gwiazd doszło przy okazji ich wspólnego koncertu. Już jutro Edyta i Michał zaśpiewają swoje przeboje najednej scenie w miejscowości Dopiewo. Wyjątkowe wydarzenie na swoim Instagramie zapowiedziała Górniak. W swoim poście oznaczyła Szpaka, przy którego nazwisku wstawiła wirtualne serduszko. Na jego odpowiedź długo nie musieliśmy czekać – błyskawicznie udostępnił publikację gwiazdy evergreenu To nie ja! na swoim Instastory.

Czy jutro wieczorem Szpak i Górniak zapozują razem do zdjęcia? Póki co przypomnijmy ich jedyne wspólne fotografie.

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Michał Szpak i Edyta Górniak pogodzili się na Instagramie

Michał Szpak i Edyta Górniak pogodzili się na Instagramie

Margaret i Michał Szpak na Eurowizji 2016

Margaret i Michał Szpak na Eurowizji 2016

Margaret będzie oglądać drugi półfinał Eurowizji 2016

Margaret będzie oglądać drugi półfinał Eurowizji 2016

Margaret o Michale Szpaku na Eurowizji 2016

Margaret o Michale Szpaku na Eurowizji 2016

Michał Szpak odpowiedział Edycie Górniak

Michał Szpak odpowiedział Edycie Górniak

Edyta Górniak skomentowała wygraną Michała Szpaka na preselekcjach do Eurowizji 2016

Edyta Górniak skomentowała wygraną Michała Szpaka na preselekcjach do Eurowizji 2016

Michał Szpak – Opole 2014

Michał Szpak – Opole 2014

Michał Szpak czy Edyta Górniak? Kto nagrał większe hity?

×