Anna Wendzikowska POTWIERDZIŁA ŚLUB. Już mierzy suknie ślubne
Anna Wendzikowska nie pozostawia już wątpliwości – dziennikarka potwierdziła, że szykuje się do ślubu. Jej słowa jasno wskazują, że to poważna decyzja. Wendzikowska już szuka tej najważniejszej sukni.
Anna Wendzikowska od pewnego czasu promienieje szczęściem, a jej życie uczuciowe znów budzi zainteresowanie mediów. Ostatnie zdjęcia z przymiarek sukni ślubnych tylko podsyciły spekulacje. Teraz sama zainteresowana zdecydowała się rozwiać wątpliwości i potwierdziła, że rzeczywiście planuje ślub.
Wendzikowska o mężczyznach którzy opuszczają swoje partnerki dla młodszych dziewczyn
Anna Wendzikowska szykuje się do ślubu
Dziennikarka nie zdradziła jeszcze szczegółów ceremonii, ale jej wypowiedź dla Pudelka nie pozostawia złudzeń co do planów na przyszłość.
Nie mogę powiedzieć (czy jest data – przyp. red.), ale myślę, że w tym wieku to już ludzie się nie zaręczają po to, żeby być narzeczonymi na zawsze. Tyle mogę powiedzieć na ten temat – przyznała, prezentując przy tym pierścionek zaręczynowy.
Jej słowa sugerują, że decyzja o ślubie jest przemyślana i dojrzała, a związek z obecnym partnerem ma solidne fundamenty.
Anna Wendzikowska przeszła długą drogę, by odnaleźć szczęście
Droga do tego momentu nie była jednak łatwa. Wendzikowska wielokrotnie mówiła o trudnych doświadczeniach w poprzednich relacjach, w tym szczególnie bolesnym rozstaniu z ojcem jej drugiego dziecka, który odszedł krótko po narodzinach córki. Mimo to nie straciła wiary w miłość.
Starałam się w tych wszystkich moich przygodach, trudnych doświadczeniach i zranieniach pozostać radosną, szczęśliwą, pełną nadziei i serca dla ludzi. I nie zakładać, że jeżeli ktoś okazał się nie mieć wartości tożsamych z moimi... To, że dany człowiek nie jest prawy, dobry, to nie znaczy, że wszyscy tacy są. To byłaby moja największa przegrana, jeżeli przez jakieś moje trudne doświadczenia zaczęłabym uważać, że cały świat jest zły – podkreśliła.
Dziś wygląda na to, że po burzliwych przejściach dziennikarka wreszcie odnalazła szczęście.