Szukaj

Michał Szpak odleciał w urodziny. Było o włos od tragedii!

Michał Szpak w szpitalu

Michał Szpak w szpitalu

Michał Szpak podpalał świeczki na torcie w kartonowym pudełku

Michał Szpak świętował urodziny w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Najpopularniejszy muzyk młodego polskiego pokolenia 26 listopada skończył 28 lat, ale celebrował to niezwykłe wydarzenie dzień wcześniej, korzystając prawdopodobnie z wolnego dnia i większej ilości czasu. Wiadomo przecież, że w ciągu tygodnia jest niezwykle zabiegany. I choć zwykle nie odkrywa kart ze swojego prywatnego życia, tym razem zrobił wyjątek i na InstaStory pokazał pokrótce jak wyglądało jego urodzinowe przyjęcie.

Nie obyło się bez baloników, śmiesznych nakryć głowy, muzyki i wygłupów – co w końcu jest dość naturalne dla ludzi w wieku Szpaka. Fanom rzuciło się jednak w oczy coś innego – podczas podpalania świeczek na torcie, nikt nie pomyślał o tym, by wyciągnąć go z kartonu. I choć z pozoru jest to niewielki szczegół, łatwo można było doprowadzić w ten sposób do tragedii. Na szczęście nic się nie stało, ale chwila nieuwagi i niewinne przeoczenie mogło doprowadzić do niewesołej katastrofy.

Obyło się bez tragedii, a przyjęcie toczyło się spokojnie swoim rytmem. Jeśli jest coś, z czego Michał na pewno może być dumny, to jego najbliżsi – zgotowali mu fantastyczną urodzinową imprezę, a fani dokładali kolejne cegiełki, zasypując wokalistę życzeniami. Najbardziej rozczuliły go te od fanek z Rosji, które zadały sobie nawet trud wysłania wiadomości po polsku.

To się nazywa dzień pełen wrażeń!

Wyznanie miłości, kwiaty… Michał Szpak aż do swoich urodzin czekał na ten moment!

Jeszcze nie było finału, a Michał Szpak już skradł całą uwagę w „The Voice of Poland”! Nawet Barbara Kurdej-Szatan się przy nim chowa

Michał Szpak zrobił męskie show na siłowni! Pokazał swoje pięknie umięśnione ciało! Z wysiłku wyszły mu na wierzch wszystkie żyły!

 


Michał Szpak świętował urodziny

Michał Szpak świętował urodziny

Michał Szpak świętował urodziny

Michał Szpak świętował urodziny

Michał Szpak świętował urodziny

Michał Szpak świętował urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×