Szukaj

Wyciekły zapiski z pamiętnika Michaela Jacksona. Fragment o śmierci przyprawia o dreszcze

Michael Jackson śmierć

Michael Jackson śmierć

Śmierć Michaela Jacksona była wielkim szokiem dla jego fanów. Do tej pory niektórzy nie mogą pogodzić się ze śmiercią swojego Idola. Już niebawem ma się ukazać książka, która ujawni szokujące zapiski z tajnego pamiętnika gwiazdy. 

Michael Jackson to niekwestionowana gwiazda muzyki pop. Swoją karierę w show-biznesie rozpoczął już jako kilkuletni chłopiec w zespole The Jackson Brothers. Później przyszedł czas na rozpoczęcie własnej drogi, którą śledzili fani na całym świecie. Jego twórczość, oraz życie osobiste stały się bardzo ważną częścią popkultury. Jego twórczość już na zawsze zapisała się w historii światowej popkultury. Był wokalistą, autorem tekstów, aktorem, kompozytorem, oraz osobowością medialną. Ze względu na ilość zdobytych statuetek i nominacji, jest najbardziej nagradzanym artystą na świecie. Ze względu na swoje osiągnięcia zyskał przydomek Króla Popu.

Jego życie prywatne od samego początku wzbudzało ogromne kontrowersje, oraz zainteresowanie mediów. Przez wiele lat mieszkał w swojej posiadłości w  Kalifornii zwanej Neverland Ranch. Na terenie należącym do gwiazdy popu znajdowało się prywatne wesołe miasteczko, indiańska wioska, mini zoo, sala gier komputerowych, słynny zegar kwiatowy, stacja kolejkowa, oraz XIX-wieczny Dziki Zachód. Miejsce to było często odwiedzane przez dzieci, co zaczęło wzbudzać mieszane uczucia. W 1993 roku artysta został oskarżony o molestowanie nieletnich. Ponowne doniesienia o takim zachowaniu pojawiły się również 10 lat później po emisji po emisji dokumentu Living with Michael Jackson. W 2005 roku wokalista został uniewinniony i oczyszczony z zarzutów.

Michael Jackson miał wielkie plany. Ujawniono jego pamiętnik

Szokująca informacja o śmierci piosenkarza obiegła świat 25 czerwca 2009 roku. Michel Jackson zmarł w wieku 50 lat na skutek nagłego zatrzymania akcji serca. Policja od razu wszczęła śledztwo, które miało wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Dwa lata po śmierci za winnego został uznany lekarz Michaela Jacksona, który podał mu zbyt dużą dawkę leków uspokajających.

Śmierć gwiazdy popu w dalszym ciągu wzbudza ogromne emocje. A co chwilę pojawiają się nowe fakty dotyczące jego życia. 11 lat po śmierci wyszły kolejne szokujące informacje. Dziennikarz śledczy Dylan Howard, który na bieżąco zajmował się sprawą Jacksona, właśnie ujawnił, że miał on obsesję na punkcie pieniędzy. Piosenkarz chciał zostać pierwszym w historii multimiliardowym artystą, aktorem i reżyserem. Z zapisków, które znalazł w jego sekretnym pamiętniku, wynika, że zastanawiał się on nad tym, w jaki sposób mógłby zarobić 20 milionów dolarów tygodniowo.

Chciał też zostać nieśmiertelny. A obsesyjny strach o życie spędzał mu sen z powiek.

Źli ludzie są wszędzie. Chcą mnie zniszczyć i zabrać moją firmę wydawniczą. System chce mnie zabić – miał napisać Jackson w swoim pamiętniku.

Już wkrótce ma ukazać się książka autorstwa dziennikarza, z której dowiemy się więcej szczegółów na temat zapisków z rzekomego tajnego pamiętnika piosenkarza.


Diana Ross i Michael jackson

Diana Ross i Michael jackson

Macaulay Culkin i Michael Jackson

Macaulay Culkin i Michael Jackson

Michael Jackson molestował dzieci? Kontrowersyjny dokument

Michael Jackson molestował dzieci? Kontrowersyjny dokument

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×