Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozstali się po 21 latach? Magazyn ujawnił kulisy. „Jest napięcie”

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozstali się

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozstali się

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones się rozstali? Prasa rozpisuje się o dowodach na temat kryzysu w małżeństwie aktorów.

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones się rozwodzą – takie informacje przekazał jeden z zagranicznych magazynów. Powołując się na informatora, podaje przyczyny i dowody na rozstanie sławnej pary.

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones się rozstali?

Każdy, kto zna Catherine Zeta-Jones, wie, że aktorka uwielbia każdą okazję do chodzenia po czerwonym dywanie – zwłaszcza jeśli jest u boku jej męża Michaela Douglasa. Tak więc eksperci nagród byli zaskoczeni, widząc Michaela, który w zeszłym tygodniu wziął udział w gali Screen Actors Guild Awards w Los Angeles ze swoim dorosłym synem, Cameronem, zamiast żony.

Nieobecność Catherine była tematem rozmów SAG – ujawnia jeden z hollywoodzkich znawców – Zwłaszcza że ​​Michael był nominowany do nagrody, a jego syn nie wydawał się szczególnie zachwycony, że tam jest. Catherine uwielbia sezon nagród. To bardzo do niej niepodobne, że jej tu nie ma.

Gdy ruszyły spekulacje, przyjaciele pary szybko zdali sobie sprawę, że minęły cztery miesiące, odkąd para była widziana razem publicznie.

Nie pomogło to, że Catherine wydawała się przesadnie entuzjastycznie nastawiona do publikowania na Instagramie w celu wsparcia swojego męża, nie oferując żadnego wyjaśnienia, dlaczego jej nie ma z nim, a Michael nie był w nastroju, by o tym rozmawiać – kontynuuje źródło.

Plotki nasiliły się po przeprowadzeniu przez parę działań z ich nieruchomościami. Obejmowało to wystawienie ich ogromnego mieszkania w Nowym Jorku na sprzedaż, a także umieszczenie na liście, a następnie usunięcie ich wspaniałego domu wakacyjnego na Majorce. W ostatnich latach 52-letnia Catherine odnowiła karierę, występując w wielu programach telewizyjnych, w tym w nadchodzącej adaptacji Netflixa Rodziny Adamsów, którą kręcono w Rumunii w ostatnich miesiącach.

Zaczęła także kręcić serial telewizyjny National Treasure w Luizjanie.

Czas rozłąki nie był dobry dla Catherine i Michaela. Michael jest typem mężczyzny, który chce mieć żonę w pobliżu tak bardzo, jak to możliwe, więc odległość spowodowała napięcie między nimi – mówi informator New Idea – Już wcześniej byli na krawędzi, więc należy trzymać kciuki, aby mogli ponownie przez to przejść.

Jeśli pogłoski o rozstaniu okażą się prawdziwe, byłby to drugi raz, kiedy para rozważa zakończenie swojego związku. W 2013 roku na krótko rozstali się, aby zdystansować się i przepracować swoje małżeństwo, zanim się pogodzą. Teraz, prawie dziesięć lat później, stawka jest o wiele większa. Wtajemniczeni twierdzą, że po dodaniu opłat prawnych może to skończyć się pierwszym rozwodem show-biznesu za miliard dolarów. Podobno para podpisała umowę wstępną przed ślubem w listopadzie 2000 r., która obejmowała ryczałtową opłatę za zabłądzenie w wysokości 5 milionów dolarów, głównie ze względu na obawy Catherine.

Ten dokument został podpisany dawno temu i oboje są znacznie bogatsi, ale trzeba by założyć, że klauzula o oszustwie nadal obowiązuje – mówi źródło – Nie ma sugestii, że Michael ją zdradzał, ale jest napięcie. Gdyby się rozdzielili, dobrą wiadomością jest to, że ich dzieci są dorosłe, ale to nie znaczy, że nie byłoby to trudne, jeśli chodzi o ich pieniądze.

Miejmy nadzieję, że to po raz kolejny jedynie plotki, a Catherine i Michael mają się dobrze.


Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozstali się?

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozstali się?

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas Fot. ons

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones - 2019 SAG Awards

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones - 2019 SAG Awards

Komentarze

  • Giona pisze:

    Nie dziwota ona 53 lata a on 8o lat chyba wystarczająco się poświęciła dla kasy. Ona potrzebuje młodego byka?! NIE JAKIEGOS DZIADKA ZE TRZEBA KOLO NIEGO CHODZIC

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×