Szukaj

Meghan: „Płakałam przez Kate”. Upubliczniła przykrą historię. W ramach przeprosin dostała prezent z listem. Co napisała?

Meghan Markle, księżna Kate

Meghan Markle, księżna Kate

Księżna Kate doprowadziła Meghan Markle do łez. Żona Harry'ego w rozmowie z Oprah Winfrey podzieliła się zaskakującą historią. Co zdradziła?

Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej w 2018 roku. Właśnie wtedy poślubiła księcia Harry’ego, a o ich weselu kolorowa prasa rozpisywała się tygodniami. Analizowano listę gości, menu, a także kreacje, jakie wybrała panna młoda. Od tego momentu małżonkowie stali się ulubieńcami tabloidów. Na łamach magazynów regularnie pojawiają się nowe rewelacje na ich temat.

Księżna Kate doprowadziła Meghan Markle do łez

Od wielu miesięcy kolorowa prasa podaje, że Meghan Markle nie lubi się z księżną Kate. People donosił, że głównym powodem, przez który panie nie pałają do siebie sympatią, jest zdarzenie, do jakiego doszło tuż przed ślubem byłej aktorki i Harry’ego. Kością niezgody miała być sukienka Charlotte:

Między Meghan Markle a Kate pojawił się spór o odpowiednie dopasowanie sukienki księżniczki Charlotte. Wszystko zostało odłożone na ostatnią chwilę, stąd ten stres – zdradził informator gazety.

Z relacji prasy wynikało, że żona Williama popłakała się przez szwagierkę. Jakiś czas później ujawniono, że nie miał być to jedyny raz, gdy księżne rzekomo się pokłóciły. W książce Kensington Palace: An Intimate Memoir From Queen Mary To Meghan Markle, pracownicy pałacu donosili, że byłej aktorce trudno się było przyzwyczaić do tego, że wraz z Harrym dostali tak małe mieszkanko, podczas gdy jej szwagierka i jej rodzina zajmowała znacznie więcej przestrzeni:

Harry bardzo lubił miejsce, które przypadło im do zamieszkania, ale Meghan widziała, jak bardzo jest niepozorne w stosunku do tego, czym dysponowała rodzina Williama – komentowała osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Pomimo nieprzyjemnych sytuacji, do jakich miało dochodzić między Meghan i Kate za zamkniętymi drzwiami pałacu, podczas publicznych wystąpień odnosiły się do siebie z niesamowitym szacunkiem.

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

W niedzielny wieczór wyemitowano wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego z Oprah Winfrey (więcej tutaj). Prowadząca postanowiła się dowiedzieć, czy rzeczywiście księżna Kate płakała przez swoją szwagierkę. Gdy dziennikarka zapytała byłą aktorkę o szczegóły, w odpowiedzi mogła usłyszeć:

To dobre pytanie.

Markle ujawniła, że było odwrotnie, niż donosi prasa i to ona płakała przez żonę Williama. Dodała, że sytuacja ta była „punktem zwrotnym”, jeśli chodzi o pogorszenie relacji książęcej pary z resztą rodziny królewskiej. Meghan nie skomentowała tego, co poróżniło ją z Kate. Podkreśliła, że nie byłoby to w porządku, gdyby zaczęła ujawniać szczegóły. Zdradziła jednak, że żona Williama przeprosiła ją za swoje zachowanie:

Stało się wręcz odwrotnie. I nie mówię tego, żeby kogoś lekceważyć, bo to był naprawdę trudny tydzień przed ślubem. Kate była z jakiegoś powodu zdenerwowana, ale wzięła to na siebie i przeprosiła.

W ramach przeprosin otrzymała od księżnej kwiaty z bilecikiem, na którym widniała prośba o przebaczenie. Księżna Cambridge podobno napisała, że „bierze odpowiedzialność za całą sytuację”.


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle –  Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Meghan Markle i księżna Kate - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i księżna Kate - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i księżna Kate podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate podczas Wimbledonu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×