Meghan Markle na chrzest Archiego wybrała wystawną suknię od Diora, a Kate kolejny raz błysnęła skromnością

Archie Harrison chrzest

Archie Harrison chrzest

Meghan Markle i książę Harry pochwalili się zdjęciami z chrztu Archiego Harrisona.  Jej wytworna suknia na pewno przejdzie do historii, ale ciężko nie porównywać tu kreacji obu pań. W oczy rzuca się jeden ważny szczegół!

Meghan Markle i książę Harry kilka dni temu ochrzcili Archiego Harrisona. To była skromna uroczystość w kaplicy na zamku w Windsorze zorganizowana dla najbliższej rodziny i kilku ważnych przyjaciół. Media nie miały wstępu na tę uroczystość, ale para oblikowała zdjęcia z chrztu na swoim Instagramie. Kreacja Meghan Markle nie mogła przejść bez echa wobec skromności Kate Middleton, która po raz drugi pokazała się publicznie w tym samym outficie. Meghan postanowiła złożyć specjalne zamówienie na wytworną suknię od Diora! Musimy przyznać, że wyglądała naprawdę rewelacyjnie, ale niestety ta stylizacja kosztowała majątek! Biała, skromna kreacja mogłaby wydawać się nietuzinkowa i przeciętna, ale pamiętajmy o detalach. W końcu do nie byle jaki dom mody, a sam Dior.

Kate Middleton postanowiła zbytnio nie afiszować się wystawnymi kreacjami. Mało tego, założyła nawet drugi raz tę samą sukienkę. Poprzednim razem mogliśmy zobaczyć ją na bożonarodzeniowym lunchu u Królowej Elżbiety II. Tym sprytnym zabiegiem marketingowym Kate kolejny raz wyprzedziła swoją „rywalkę” w publicznych sondażach i jak na razie zajmuje pierwsze miejsce w sercach Brytyjczyków. I tak wystarczająco błyszczy u boku swojego męża bez zbędnego afiszowania się. Dodatkowym plusem, który Kate zarobiła w oczach mieszkańców są kolczyki z perłami. Dokładnie te same kolczyki, które miała na sobie księżna Diana podczas chrztu księcia Harry`ego! Tylko Kate Middleton potrafi tak obrócić sytuację na swoją korzyść. Choć tego dnia największą gwiazdą był mały Archie to nie dało się w tej kwestii uniknąć porównań obu pań.

 

Zobacz: Meghan Markle szykuje się do adopcji! Tabloid ujawnił plany książęcej pary. Zdumiewające doniesienia

Zobacz: Ciche dni u Meghan Markle i księcia Harry’ego. Wydarzyło się coś bardzo niefajnego

Zobacz: Stylowa Meghan Markle z przyjaciółkami pojawiła się na kortach Wimbledonu! Młoda mama wyglądała jak nastolatka!


Archie Harrison chrzest

Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Kate Middleton - Instagram

Kate Middleton - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×