Szukaj

Meghan Markle i książę Harry z Archiem przyłapani na lunchu w taniej knajpce! Co zamówili i jak się zachowywali?

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison zjedli lunch w taniej knajpce. Co zamówili książęta Sussexu i ile zapłacili? Wybór zaskoczył prawie wszystkich!
Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego – jak kopie w brzuch?

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego – jak kopie w brzuch?

Książęca para jak zwykle jest na świeczniku. Ale tym razem sytuacja jest wyjątkowo napięta. Wszystko za sprawą konfliktu, jaki rzekomo panuje między księżną Kate i Meghan Markle. Ponoć żona Williama wykreśliła nawet rywalkę z królewskiej fundacji!

Zobacz: Meghan Markle działa na księżną Kate jak płachta na byka. Wszystko wyszło po wspólnej wizycie na Wimbledonie

Teraz czas podreperować wizerunek. Harry i Meghan wybrali się więc na obiad do restauracji Rose&Crown w Winkfield, która znajduje się ledwie dziesięć minut drogi od ich posiadłości. Najwyraźniej postanowili być bliżej ludzi i pokazać, że jadają nie tylko wykwintne dania.

Meghan Markle i książę Harry z synem zjedli tani lunch

Lunch był tani, przynajmniej jak na warunki rodziny królewskiej. Bo kto by się spodziewał, że księżna zje danie za 15 funtów? Nie wiadomo dokładnie, które potrawy z karty wybrała, ale pewnym jest, że piła wodę, a na jej talerzu wylądowały posiłki wegetariańskie. Jej mąż za to postawił na zimny kufel piwa. Tak mu zasmakowało, że wziął kolejne. Do sieci wypłynęło zdjęcie menu, z którego książęca para wybierała posiłek:

 Menu restauracji Rose&Crown

Menu restauracji Rose&Crown

Zobacz: To, co Meghan Markle zrobiła księżnej Kate zasługuje na naganę! Księżna Sussexu już się tłumaczy!

Nie ma zdjęć z ich wizyty w lokalu, a informację o ich obecności w tym miejscu ujawnili goście knajpki, którzy mieli przyjemność jeść tam w tym samym czasie. Para informatorów twierdzi nawet, że Meghan i Harry wyglądali, jakby byli tam już któryś raz! Serdecznie witali się z obsługą i komunikowali się za pomocą haseł typu: „tak jak zawsze”.

Co ciekawsze sławnym rodzicom towarzyszył 3-miesięczny Archie Harrison. Chłopczyk leżał w wózku lub wtulał się w rodziców.

Myślicie, że takie działania ocieplą ich wizerunek?

Zobacz: Księżna Kate upolowała w sieciówce cudo za 8 funtów! Wiemy, gdzie je kupić!


Rose&Crown w Winkfield

Rose&Crown w Winkfield

Rose&Crown w Winkfield

Rose&Crown w Winkfield

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×