Kto prowadzi Instagram Meghan Markle? Wszystko zdradziła jedna drobna wpadka we wpisie!

Meghan Markle - instagram

Meghan Markle - instagram

Meghan Markle i książę Harry podbijają Instagram. Chociaż w sieci są od niedawna, ich profil obserwują miliony fanów. Kto stoi za tym sukcesem? Jak doni zagraniczna prasa, to zasługa księżnej. 

Członkowie rodziny królewskiej w codziennym życiu muszą przestrzegać surowego protokołu, który zabrania im m.in. aktywności w social mediach. Meghan Markle, kiedy rok temu zamieszkała na brytyjskim dworze, musiała nie tylko usunąć swojego poczytnego bloga, ale także dezaktywować wszystkie konta w mediach społecznościowych.

Księżnej udało się jednak znaleźć sposób, by nadal być aktywną w internecie. Wraz z mężem założyła oficjalne konto na Instagramie – @sussexroyal, które zatwierdziła sama królowa Elżbieta II. Chociaż wydawać mogłoby się, że profil książąt Sussexu prowadzą wynajęci w tym celu specjaliści, brytyjska prasa donosi, że odpowiada za niego sama Meghan.

Potwierdzeniem teorii tabloidów ma być styl pisania postów. Jak się okazuje, zdarza się że są one bardziej amerykańskie niż brytyjskie. W opisie jednego ze zdjęć pojawiło się słowo diapers, czyli pieluchy. Brytyjczycy tę samą rzecz nazywają nappies. O tym czy to literówka, czy zasługa księżnej, rzecznicy prasowi oficjalnie na ten temat milczą.

Myślicie, że Meghan rzeczywiście prowadzi to oficjalny profil reprezentujący ją i jej małżonka? Jeśli tak, to idzie jej świetnie. Konto, chociaż istnieje od niedawna, przyciąga dużą uwagę internautów. Obecnie obserwuje go prawie 5 milionów osób.

Zobacz: Dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego dało o sobie znać! Co za kapitalne zdjęcie!

Zobacz: Meghan Markle odtrąciła pomoc księżnej Kate! Rady na temat macierzyństwa woli przyjmować od słynnej gwiazdy

Zobacz: Meghan Markle urodziła?! Sensacyjna wiadomość wywróciła brytyjskie media do góry nogami


Meghan Markle i książę Harry – profil na Instagramie

Meghan Markle i książę Harry – profil na Instagramie

Instagram Meghan Markle i księcia Harry'ego – pierwsza wiadomość

Instagram Meghan Markle i księcia Harry'ego – pierwsza wiadomość

Meghan Markle i książę Harry założyli profil na Instagramie

Meghan Markle i książę Harry założyli profil na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×