Meghan Markle spotkała się z producentem celebryckiego reality-show. Rozmawiali o jej programie! Wszystko zarejestrowano. Oto co powiedziała

Meghan Markle, Andy Cohen

Meghan Markle, Andy Cohen

Meghan Markle ostatnio bardzo chętnie udziela wywiadów i stała się otwarta na fanów. Czy to oznacza, że przyjęła propozycję występu w kultowym reality show? Odpowiedziała publicznie.

Meghan Markle do rodziny królewskiej dołączyła w momencie, gdy poślubiła księcia Harry’ego. Ceremonia, której przyglądał się niemal cały świat, odbyła się w maju 2018 roku. Ich miłość przeszła bardzo wiele przeszkód. Od samego początku związek tej pary był brany pod lupę nie tylko przez tabloidy, ale przede wszystkim członków monarchii, którym zdecydowanie nie było to na rękę.

Nie dało się bowiem ukryć, że Meghan to nie wymarzona kandydatka na żonę dla wnuka królowej Elżbiety II. Amerykanka, aktorka, celebrytka i w końcu rozwódka, to całkowite przeciwieństwo uwielbianej przez fanów royalsówksiężnej Kate, czyli żony Williama. Ta stała się dla nich prawdziwym wzorem, a co za tym idzie Meghan musiała mierzyć się z nieustannymi porównaniami. Niestety w tym zestawieniu wypadała bardzo blado w oczach Brytyjczyków.

Meghan Markle gwiazdą reality show?

Rodzinne problemy skłoniły Sussexów do porzucenia swoich funkcji w monarchii i wyprowadzki z Wielkiej Brytanii. Osiedlili się w Stanach Zjednoczonych, a niebawem miną trzy lata od momentu, kiedy podjęli tę decyzję. W USA odnaleźli się doskonale, a do Londynu wrócili wspólnie jedynie na obchody 70-lecia panowania królowej Elżbiety II, a później na jej pogrzeb.

Meghan, będąc w Stanach pozwala sobie na znacznie więcej niż w Londynie. Ostatnio chętnie udziela wywiadów, pozuje do sesji zdjęciowych, które trafiają na łamy najpoczytniejszych magazynów, a teraz także występuje w programach telewizyjnych. Okazuje się, że Amerykanie chcieliby zobaczyć ją w popularnym reality show – The Real Housewives.

Program jest prawdziwym hitem w USA i opowiada o życiu zamożnych żon z poszczególnych amerykańskich miast, które decydują się wpuścić kamery do swojego domu.

Żona Harry’ego wystąpiła w podcaście Archetypy, gdzie rozmawiała z Andym Cohenem, który jest twórcą Żon Beverly Hills. Ten zapytał ją wprost, czy ulegnie namowom i dołączy do obsady programu.

To jest moje przesłuchanie do „Żon Montecito?” Czy to ten moment? – powiedziała roześmiana.

Po chwili przyznała jednak, że nie chce pojawić się w reality show, ale uważa ten program za świetny pomysł.

Nie będzie mnie w reality show, co nie zmienia faktu, że to świetna zabawa – dodała.

Wygląda na to, że Meghan rozwiała wszelkie wątpliwości na temat swojego udziału w programie, mimo że rozmówca zapewnił, że producenci byliby w stanie „zbudować całe show wokół niej”. Jej udział w tym formacie mógłby do końca zrazić do niej przedstawicieli rodu Windsorów.

Przypomnijmy, że kilka lat temu wystąpiła w nim polska gwiazda, czyli Joanna Krupa, która była bohaterką Prawdziwych Żon Miami i pokazywała swoją codzienność przed kamerami, a nawet uwieczniła tam ślub z pierwszym mężem, Romainem Zago.


Andy Cohen

Andy Cohen

Meghan Markle zachęca do głosowania

Meghan Markle zachęca do głosowania

Meghan Markle sesja dla Variety

Meghan Markle sesja dla Variety

Komentarze

 • Gość pisze:

  Do 30 listopada 2022 o 22:06
  Hipokryzja na miarę Himalajów!!! 🙂 Pytasz, dlaczego moderacja nie reaguje na chamskie wpisy? Gdyby reagowali, to w pierwszej kolejności skasowaliby twoje. 🙂

 • GOŚĆ pisze:

  Tu się toczy jakiś konflikt plemienny? Ludzie pierwotni i ich klawiatury w roli maczug, którymi się okładają?

  Gość 30 listopada 2022 o 13:19
  Gość 30 listopada 2022 o 14:05
  Gość 30 listopada 2022 o 13:19
  Gość 30 listopada 2022 o 14:39
  Gość 30 listopada 2022 o 16:02
  Gość 30 listopada 2022 o 14:39

 • Gość gwiazdki pisze:

  A o czym on ma mówić ???? o kimś czy o sobie ciągle??? nic ciekawego nie powie bo niema co

 • Gość pisze:

  Do 30 listopada 2022 o 13:19
  Próbowałaś stworzyć nową definicję określenia: członek rodziny? 🙂 Oj, chyba ci nie wyszło. 🙂 🙂 🙂 Ale już pewnie się przyzwyczaiłaś do porażek, prawda? I mam malutkie pytanie; czy twoje chamstwo i głupota są nabyte, czy odziedziczone? 🙂 🙂 🙂

  • Gość pisze:

   Nie mam wątpliwości, że ty nie jesteś mile widziana w żadnej rodzinie.
   O porażce z pewnością nie powinna pisać ściera, pomiot innej sciery i fanka kolejnej, więc zamknij pysk. A jeśli chcesz zobaczyć porażkę spójrz w lustro.
   Nie mam pojęcia o czym piszesz, chamstwo i głupota dotyczy was, fanki zezowatej , obstawiam, że to geny i kiepskie środowisko, ale nie nie obchodzi mnie skąd wypelzlas :))

  • Gość pisze:

   Do 30 listopada 2022 o 17:03
   Kim ci się wydaje, że jesteś, że możesz do kogokolwiek pisać w taki sposób. ?! Wypisujesz chamskie komentarze, bo do niczego innego, pustaku, się nie nadajesz. Zaśmiecasz jedynie świat swoim marnym jestestwem, zbędnym i nikomu niepotrzebnym. Zamilcz w końcu, tępa dzido, będzie przyjemniej. 🙂 Zajmij się lepiej bachorami, o ile jakiś desperat cię zapłodnił..

  • Gość pisze:

   Do kogokolwiek nie pisze, tylko do takich jak ty, czyli czegokolwiek.
   Chamskie komentarze wypisują karynki, fanki zezowatej , ja jedynie pokazuje wam gdzie jest wasze miejsce.
   Niestety jakiś zapijaczony desparat zapłodnil twoja stara, a to co wylegla szczeka zamiast przepraszać za swoje istnienie, chamico
   Ja mam dzieci, bachory legna takie jak ty, mam nadzieję, że tobie nic się nie wylegnie. Tlenu już dla ciebie szkoda.
   Idź zrób coś pożytecznego np morda wyszoruj ulice.

  • Gość pisze:

   21.27 gdzie jest moderacja skoro pozwala na takie chamskie wpisy?

 • Gość pisze:

  Ten tytuł nie ma żadnego sensu. Przecież ona ani nie należy do rodziny, ani nie wystąpi w tym czymś. No bez sensu.

  • Gość pisze:

   Z zaproszenia do programu nie skorzysta, ale po co piszesz te bzdury, że nie należy do rodziny królewskiej? A niby do jakiej należy? Jej teść jest królem, mąż synem króla. a jej dzieci są królewskimi wnukami. Poślubiając Harrego weszla do rodziny królewskiej i jest jej członkiem.

  • Gość pisze:

   Członkiem rodziny jest osoba, która się w danej rodzinie urodziła oraz te, które są w niej mile widziane.
   Zezowatej w rodzinie królewskiej nikt nie chce

  • Gość pisze:

   30 listopada 2022 o 13:19

   Zocha, pustaku, zamknij jadaczkę.

  • Gość pisze:

   Zocha to twoja stara?
   Z pewnością jest pustakiem skoro wylegla ciebie, w sumie to obie macie pyski nie jadaczki :))
   Niech zgadne, ciebie tez nie chcą w żadnej rodzinie, jak zezowatej :)))

  • Gość pisze:

   30 listopada 2022 o 14:39
   Zocha, rozumiem że można być tlukiem i mieć ubogie słownictwo, ale ty jedziesz tymi samymi bluzgami w każdym kolejnym komentarzu od lat.
   Moze popracuj trochę nad rozbryzgami tych stałych wymiocin:)

  • Gość pisze:

   Tak mówisz do tego tluka swojej starej?
   A tu znów z tymi wymiocianami? Nie patrz tyle w lustro oraz na zdjęcia meg i jej rudych prosiat, a przestaniesz mieć skojarzenia z wymiocinami.
   Coś w tym jest, zezowata ma pysk jakby na nią coś zwymiotowalo, więc rozumiem twoja obsesję :)))

  • Gość pisze:

   Ocho,w Tworkach znowu internet działa i psycholka ma używanie.

  • Gość pisze:

   Niestety, wszystkie karyny, fanki harklesow piszą z Tworek.
   Odrazajaca zezowata idolka i to fani nie mogą być normalni

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×