Harry i Meghan wykorzystują księżniczkę Beatrice? Eugenia jest oburzona tym, co jej zrobili. „To była zdrada”

Meghan i Harry, Beatrice i Eugenia

Meghan i Harry, Beatrice i Eugenia

Beatrice martwi się o Eugenię. Uważa, że Meghan i Harry wykorzystują łatwowierność i dobre serce jej siostry. Co donosi tabloid?

Meghan i Harry po opuszczeniu rodziny królewskiej i serii niewygodnych wywiadów, nie są ulubionymi członkami rodziny. Dobry kontakt mają jedynie z najmłodszą córką księcia Andrzeja, Eugenią. Jednak jej starsza siostra Beatrice martwi się, że nie są w tym bezinteresowni i wykorzystują ją.

Beatrice przestrzega Euguenię przed Harrym i Meghan

Księżniczka Eugenia, jako jedyna z rodziny królewskiej zachowała przyjacielskie stosunki z Meghan i Harrym, ale jej lojalność wobec nich niepokoi jej starszą siostrę Beatrice. Po ujawnieniu, że 31-latka ukrywała spłaty Sussexów za Frogmore Cottage, posunięcie to spotkało się z ostrą krytyką ze strony lojalnych rojalistów, zniesmaczonych wybrykami księcia i jego żony.

Beatrice myśli, że ją wykorzystują. Eugenia jest uprzejma i hojna aż do przesady. Mimo że jest najmłodszym dzieckiem, przez lata zawsze brała odpowiedzialność za wiele problemów swojej rodziny, a zaprowadzanie pokoju przychodzi jej naturalnie. Jest jak „szwajcarska strefa neutralna” dla rodziny królewskiej, ale istnieją prawdziwe obawy, że jej naturalnie ufna natura przyniesie odwrotny skutek.

Jako starsza siostra, Beatrice, zawsze jest obok, żeby zareagować, gdy ktoś wykorzystuje Eugenię – i tym razem nie jest inaczej.

Beatrice zawsze szuka ludzi, którzy wykorzystają dobrą wolę jej siostry, a przez lata było ich wielu. Bea martwi się, że Meghan i Harry mogą zdradzić to zaufanie, jak już pokazali, że potrafią to zrobić. Fakt, że potrzebują Eugenii bardziej niż ona ich, jest dla Bei głównym sygnałem ostrzegawczym. Martwi się, że trzymają ją w ryzach, ponieważ jest dla nich użyteczna w zdobywaniu informacji o tym, co się mówi i robi w pałacu. Ponieważ zostali bezceremonialnie odcięci, jedyną osobą, która rozmawia z nimi bezpośrednio, jest Eugenia, a ona jest na tyle słodka, że ​​daje się nabrać na zdradzenie czegoś, czego nie powinna – mówi informator.

Wygląda na to, że Beatrice nadal nieufnie podchodzi do swojego kuzyna i Meghan, po tym, jak ogłosili ciążę na ślubie Eugenii w 2018 roku.

To była zdrada sama w sobie, więc to tylko kwestia czasu, zanim ponownie jej to zrobią. Beatrice jest sprytniejsza niż jej siostra i widzi Meghan i jej zabawy. Od ślubu Eugenii Bea była o wiele bardziej ostrożna w stosunku do Meghan. Z drugiej strony Eugenia nie chce u nikogo widzieć złej strony… to jedna z jej wspaniałych cech, ale jest to także jej pięta achillesowa.

Beatrice martwi się, że jej siostra będzie bardzo cierpiała, jeśli jej obawy się spełnią i Meghan i Harry wykorzystują jej dobroć.


Meghan i Harry wykorzystują Eugenię?

Meghan i Harry wykorzystują Eugenię?

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Stylizacja księżniczki Beatrice ze ślubu księżniczki Eugenii

Stylizacja księżniczki Beatrice ze ślubu księżniczki Eugenii

Komentarze

 • Gość pisze:

  Haaaaaaa a ZNIES MONARCHIE!!!!!

 • Gość pisze:

  Jeśli „Bea” tak bardzo martwi się o siostrę to niech ją weżmie do siebie, bo póki co mieszka w domu Meghan i Harrego.

  • Gość pisze:

   To nie jest ich dom tylko należy do królestwa

  • Gość pisze:

   Skoro należy do królestwa to dlaczego musieli zwrócić kasę za remont, przecież dom został w tym cudownym królestwie nie wzieli go na plecy i nie wywjeźli. A sam artykuł jest tak głupi że poprostu ręce opadają. Znów szczujecie na nich żeby odwrócić uwagę od wspaniałego tatusia tych cudownych,słodkich paszczurów .

 • Gość pisze:

  Co za bzdury. Im dłużej czytałam tym bardziej byłam zniesmaczona, jak można tak zarabiać na kłamstwie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×