Rośnie nowa gwiazda Polsatu! Mąż Pauliny Sykut-Jeżyny pokazał niezwykłą fotkę z córeczką! To najsłodsze zdjęcie dnia!

 Mąż Pauliny Sykut-Jeżyny pochwalił się cudownym zdjęciem z wakacji! Wreszcie rodzice małej Róży mają czas na wspólny odpoczynek. Tym razem wybrali piękną miejscowość Lago di Como.

Paulina Sykut-Jeżyna, jej przystojny mąż – Piotr oraz ich śliczna córka – Róża, uwielbiają spędzać ze sobą czas. Rodzina Pauliny wygląda jak z reklamy, wszyscy są piękni, młodzi, bogaci i nie widzą poza sobą świata. Paulina Sykut-Jeżyna wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że właśnie rodzina jest dla niej zawsze na pierwszym miejscu.  Czasem aż trudno oderwać wzrok od zdjęć, które prezenterka wkleja na Instagramie.

Obecnie zakochani w sobie rodzice spędzają wakacje we Włoszech. Tym razem mąż prezenterki na bieżąco relacjonuje przygody z letniej rodzinnej podróży. Nie brakuje oczywiście słodkiej fotki z córeczką.

Podążając za tatą:)) Lago di Como – napisał pod swoją fotografią w mediach społecznościowych.

Na zdjęciu widać przystojnego biznesmena w szarej koszulce, który idzie w kierunku schodów, a przed nim rozpościera się widok na piękną okolicę Bellagio, które jest najważniejszym kurortem turystycznym regionu. Tuż za nim widać uroczą Różę, która ciekawa świata podąża za tatą. Znając miłość zaradnego przedsiębiorcy, na pewno pokaże jej całą okolicę, o ile już tego nie zrobił.

Zobaczcie jak słodko!

 

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła swój największy sekret z młodości! Takiej sensacji nikt się po niej nie spodziewał!

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna kokietuje na instagramie swoim nagim ciałem! Gwiazda nie chciała pokazać brzucha. Coś z nim jest nie tak?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan już nie płacze po zwolnieniu z TVP! Została nową twarzą Polsatu i poprowadzi wielki koncert w Opolu! Paulina Sykut-Jeżyna powinna czuć się zagrożona?!

 


Piotr Jeżyna z córką Różą podczas wakacji - Instagram

Piotr Jeżyna z córką Różą podczas wakacji - Instagram

Piotr Jeżyna i Paulina Sykut-Jeżyna podczas wakacji - Instagram

Piotr Jeżyna i Paulina Sykut-Jeżyna podczas wakacji - Instagram

Paulina Sykut-Jeżyna- Instagram

Paulina Sykut-Jeżyna- Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×