Wychudzony Mateusz Maga przebrany za kobietę kradnie pracę modelkom. Jak on się zmienił!

Mateusz Maga

Mateusz Maga

Mateusz Maga kojarzony jest przez wszystkich z udziału w czwartej edycji programu Top Model. Należy do grona jednych z najbardziej zapamiętanych uczestników, m.in. ze względu na swoją delikatną i bardzo plastyczną urodę.

Mateusz Maga nie osiada na laurach. Wciąż szuka nowych wyzwań i aktywnie pracuje zawodowo jako model. Głównie można spotkać go na zagranicznych pokazach mody, czy też sesjach zdjęciowych. W Polsce wystąpił m.in. w programie Agent i dał się poznać widzom nie tylko z tej delikatnej strony.

Mateusz Maga: metamorfozy

Praca modela wymaga dostosowania się do różnych warunków, zarówno na planie zdjęciowym jak i pokazach. Projektanci, angażując modela do pracy, stawiają przed nim różne wyzwania. Często wiąże się to ze zmianą w wyglądzie zewnętrznym. Całkiem niedawno Mateusz przeszedł taką metamorfozę na widok, której oniemieli wszyscy jego obserwatorzy. Okazało się, że spędzał długie godziny na siłowni i zmienił się nie do poznania. Przestał wtedy przypominać nawet samego siebie z okresu programu Top Model. Łatwiej było pomylić go z zawodowym sportowcem niż z modelem.

Mateusz Maga przebrany za kobietę

Jednak nie da się ukryć, że największym atutem Mateusza Magi jest właśnie nietuzinkowa uroda, która w zestawieniu z długimi blond włosami sprawia, że przy odpowiedniej stylizacji może nawet być wzięty za kobietę. Ostatnio podczas jednego z pokazów w ramach London Fashion Week SS 2020 wystąpił właśnie w takiej charakteryzacji. Dodał zdjęcie z wybiegu, na którym widać wychudzonego modela w obcisłej, czarnej sukience z pełnym makijażem. W opisie zażartował nawet, że ukradł pracę innym modelkom.

Ten moment kiedy odbieram modelkom robotę na damskim #LondonFashionWeek. Sporo schudłem, żeby zmieścić się w ten look.

Obserwatorzy Mateusza od razu zareagowali na zdjęcie wstawione przez modela. Jak zwykle pod postem padło mnóstwo słów zachwytu, gdyż Maga cieszy się ogromną sympatią. Zapewne ze względu na sporą determinację, jaką ciągle się wykazuje. Nie spoczywa na laurach, ale wytrwale dąży do osiągnięcia wyznaczonego przez siebie celu. My również gorąco mu kibicujemy!


Mateusz Maga jako modelka

Mateusz Maga jako modelka

Mateusz Maga - Instagram

Mateusz Maga - Instagram

Mateusz Maga - Instagram

Mateusz Maga - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×