To zaraz! Martyna Gliwińska szykuje się do ślubu. Szczegółami podzieliła się z fanami. Nie była tak wylewna za czasów związku z Bieniukiem

Martyna Gliwińska o ślubie

Martyna Gliwińska o ślubie

Martyna Gliwińska zdradziła, kiedy zamierza wyjść za mąż. O ślubnych planach napisała na Instagramie. Ceremonia szybciej, niż myśleliśmy.

Martyna Gliwińska stała się rozpoznawalna, kiedy związała się z Jarosławem Bieniukiem. 2 lata po śmierci Ani Przybylskiej w jego życiu po raz pierwszy pojawiła się piękna blondynka. Stworzyli związek, którego owocem jest syn Kazimierz, który urodził się w 2020 roku. Ich relacja nie przetrwała, ale zgodnie dzielą się opieką nad dzieckiem.

Moje macierzyństwo na pewno nie jest samotne, bo mam wokół siebie wielu ludzi, którzy mi pomagają wychowywać moje dziecko. Mam tu na myśli głównie moich rodziców. Kazik jest coraz bardziej samodzielny, chodzi do żłobka, radzimy sobie. Ja cały czas pracuję i właśnie z pomocą moich rodziców i żłobka daję radę – zdradziła naszej reporterce celebrytka.

Od jakiegoś czasu Martyna Gliwińska jest w związku. Jeszcze nie pokazała partnera, ale za to wiadomo, że planują ślub.

Martyna Gliwińska zdradziła, kiedy weźmie ślub

Gliwińska jakiś czas temu zamieściła na Instagramie krótki film, na którym zapozowała w objęciach narzeczonego i pokazała pierścionek z dużym kamieniem, który od niego dostała.

It took YOU so long but finally you found ME. (Zajęło ci to sporo czasu, ale w końcu mnie znalazłeś, red.) – napisała.

Potwierdziła tym samym, że zaręczyła się ze swoim partnerem. Nie zabrakło gratulacji.

Martyna Gliwińska regularnie urządza sesje pytań i odpowiedzi dla swoich obserwatorów. Odkąd ujawniła, że jest szczęśliwie zakochana, nie brakuje pytań o jej partnera i związek. Po tym, jak pokazała pierścionek padło to o ślub. Celebrytka chętnie odpowiedziała:

Planujemy się zabrać za planowanie w przyszłym roku – napisała.

Wygląda na to, że już całkiem niedługo mama Kazika zmieni stan cywilny. Czekamy na relację z tego wielkiego dnia i gratulujemy.


Martyna Gliwińska o ślubnych planach

Martyna Gliwińska o ślubnych planach

Martyna Gliwińska zaręczyła się z partnerem

Martyna Gliwińska zaręczyła się z partnerem

Martyna Gliwińska zaręczyła się z partnerem

Martyna Gliwińska zaręczyła się z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×