Martyna Gliwińska na gali magazynu pozowała z nowym chłopakiem! Jarosława Bieniuka wymieniła na przystojnego aktora!

Martyna Gliwińska ma nowego chłopaka

Martyna Gliwińska ma nowego chłopaka

O związku Martyny GliwińskiejJarosława Bieniuka mówiło się całkiem dużo w 2017 roku. Partner zmarłej Anny Przybylskiej długo nie mógł ułożyć sobie życia po śmierci ukochanej, więc pojawienie się u jego boku dużo młodszej, uroczej dziewczyny, wywołało sporo zamieszania. Para długo nie przyznawała się do związku, ale jak to bywa w show-biznesie, prawda musiała wyjść prędzej czy później. Niedługo po tym w mediach pojawiły się plotki o rozstaniu.

Po kilkumiesięcznej przerwie, Bieniuk i Gliwińska znów do siebie wrócili, ale okazało się, że jest to tylko tymczasowe odwlekanie nieuniknionego – w Super Expressie Martyna wyznała, że były partner nie spełniał jej oczekiwań. Było to dość zaskakujące, biorąc pod uwagę jak blisko była zarówno z Jarosławem jak i jego dziećmi, które szczerze ją pokochały. Wygląda jednak na to, że czas rozpaczania po Bieniuku ma już za sobą, bo na Flesz Fashion Night 2018 pojawiła się z nowym przystojniakiem.

Partner Martyny to Sławomir Doliniec, początkujący aktor znany z takich produkcji jak Czas HonoruOch, Karol 2 czy Pierwsza Miłość. Nie ma jeszcze na koncie żadnej znaczącej roli, ale nie oznacza to, że nie stara się zaistnieć w show-biznesie i wygryźć z siodła któregoś ze starych wyjadaczy. Oboje dzielili się zdjęciami z modowego wyjścia w social mediach, a wcześniej chwalili się też wspólnym wyjściem do muzeum.

Kariera Sławomira ma obecnie szansę na rozwój, bo zagrał u boku Marcina Dorocińskiego w filmie Dywizjon 303 – kto wie, może w nadchodzących miesiącach zostanie zauważony.

Jak wam się podoba nowy partner Martyny?

15-letnia Oliwia Bieniuk pochwaliła się swoją cukierkową stylizacją rowerową! Zachwyciła nawet Martynę Gliwińską!

Jarosław Bieniuk tym zdjęciem potwierdził swoje rozstanie z Martyną Gliwińską? „Skromnie, ale czysto”

Martyna Gliwińska po rozstaniu z Jarosławem Bieniukiem wpadła w anoreksję?! Jej ostatnie zdjęcie zadziwiło internautów


Sławomir Doliniec i Martyna Gliwińska są parą

Sławomir Doliniec i Martyna Gliwińska są parą

Sławomir Doliniec i Martyna Gliwińska są parą

Sławomir Doliniec i Martyna Gliwińska są parą

Martyna Gliwińska spotyka się ze Sławomirem Dolińcem

Martyna Gliwińska spotyka się ze Sławomirem Dolińcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×