Marta z „Kto poślubi mojego syna?” jest zakochana. Na profilu gratulują jej mamy uczestników!

Marta Siwak

Marta Siwak

Marta Siwak z ostatniej edycji „Kto poślubi mojego syna?” jest zakochana

Marta Siwak zaistniała w medialnym świecie biorąc udział w pierwszej edycji programu Top Model. Niestety kariera modelki nie była jej pisana. Po latach Marta postanowiła jednak ponownie zaistnieć w show-biznesie, a przy okazji znaleźć miłość swojego życia. Tym sposobem wzięła udział w minionej edycji programu Kto poślubi mojego syna.

Wydawać by się mogło, że Marta wyszła z programu zwycięsko. W ostatnim, finałowym odcinku oznajmiła, że swoje serce oddaje Krzyśkowi:

Klucz do mojego serca przekazuje Kristoferowi

Mężczyzna postawił jednak ukochanej pewne ultimatum:

Jestem zestresowany, trochę w szoku i jeszcze to do mnie nie dochodzi! Założyłem ten klucz, ale jeżeli Marta się nie zmieni to… z tego nic nie będzie..

Wszystko wskazuje na to, że Marcie nie udała się przemiana i postanowiła znaleźć szczęście u boku mężczyzny, który akceptuje jej dość trudny charakter w 100%. Na swoim Facebooku gwiazda pochwaliła się, że jest zakochana!

Ogłaszam światu, że jestem zakochana aaaa! W końcu na mnie trafiło 🙂 I to porządnie. Cóż… Czas się pakować i ruszyć do swojej miłości :)))Jutro wyjazd! Sylwester z moją Miłością 🙂

Okazuje się, że szczęściem Marty cieszą się nie tylko jej fani, ale także mamy pozostałych uczestników programu! Do gratulacji przyłączyła się między innymi mama DJ’a Mietka, Krystyna Niewińska:

Martusiu gratuluję! Jesteś cudowną dziewczyną i zasługujesz na najpiękniejszą, wieczną miłość!

Pod postem widnieje także komentarz Marioli Dziedzic, mamy Tomka:

Bardzo się cieszę, niech Ci się w życiu powodzi! Bądź zawsze zakochana, wzajemną miłością oczarowana! Buziaczki wielkie!

Wygląda na to, że szczęście w końcu uśmiechnęło się do Marty. Ciekawe, kim jest jej wybranek i czy wkrótce pojawi się z Martą na salonach 😉

Zobacz: Marta Siwak z „Kto poślubi mojego syna” o swoim przyszłym mężu: „Musi trzymać mnie krótko, tak lubię”

Marta Siwak i mama Marzena z Kto poślubi mojego syna 2

Marta Siwak i mama Marzena z Kto poślubi mojego syna 2

Marta Siwak

Marta Siwak


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×