Szukaj

Maria Sadowska pochwaliła się pierwszymi zdjęciami nowego domu. Jak tam musi być klimatycznie

Maria Sadowska w domu

Maria Sadowska w domu

Marię Sadowską już wkrótce czeka przeprowadzka. Gwiazda właśnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciami swojego nowego domu. Jak wygląda posiadłość nad jeziorem?

Maria Sadowska w polskim show-biznesie obecna jest od wielu lat. Gwiazda wykonuje muzykę jazzową i pop. Ukończyła warszawską Akademię Filmu i Telewizji i łódzką PWSFTviT na kierunku reżyserii i w swoim wyuczonym zawodzie również w pełni się realizuje. Trzy lata temu wyreżyserowała film Sztuka kochania, który jest filmową biografią Michaliny Wisłockiej. Wielką sympatię wśród telewidzów zyskała występując w roli trenerki w programie The Voice of Poland. Pojawiła się aż w pięciu edycjach, a uczestnicy z jej drużyny trzykrotnie wygrali muzyczne show. Gwiazda brała także udział w innym wielkim hicie  TVN Agent – Gwiazdy, gdzie wcieliła się w rolę tytułowego agenta.

Marysia jest idealnym dowodem na to, że karierę w show-biznesie można połączyć ze szczęściem rodzinnym. Gwiazda w 2011 roku wyszła za frontmana alternatywnego zespołu reggae No Logo Adriana Łabanowskiego. Małżonkowie szybko doczekali się narodzin pierwszego dziecka. Zaledwie w rok po ślubie na świecie pojawiła się ich córka Lilia. Trzy lata później dziewczynka powitała młodsze rodzeństwo. Marysia urodziła synka, któremu dała na imię Iwo. Rodzina, już wkrótce wprowadzi się do nowego domu, czym wokalistka pochwaliła się na Instagramie.

Maria Sadowska buduje nowy dom

Jeszcze całkiem niedawno piosenkarka mieszkała w niewielkiej kawalerce w centrum Warszawy. Teraz gwiazda  małymi krokami szykuje się do przeprowadzki. Marysia właśnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z budowy nowego domu. Pokazała drewnianą fasadę z drzwiami wejściowymi. Po dodanych hasztagach wiemy, że nie tylko buduje ona dom, ale spełnia także jedno z największych marzeń.

Można mieć drzwi do czyjegoś serca, drzwi do innego świata, drzwi do nowych możliwości, drzwi do samego siebie, ale najważniejsze są drzwi do domu, do którego zawsze się wraca…. #prawdziwedrzwi #drzwiCAL #nowydom @drzwical #budujemydom #domnadjeziorem #spelniammarzenia

Gwiazda już wkrótce zamieszka w prawdziwym zielonym raju. Jej nowe miejsce na ziemi znajduje się tuż nad jeziorem. Po zdjęciach widać, że w domu z drewna będą także bardzo nowoczesne akcenty, takie, jak chociażby czarne drzwi i okna.

Trzymamy kciuki za szybką przeprowadzkę.


Maria Sadowska

Maria Sadowska

Maria Sadowska

Maria Sadowska

Maria Sadowska

Maria Sadowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×