Znamy najlepszego polskiego artystę MTV EMA 2015! To ona pojedzie na galę do Mediolanu, a tam zmierzy się z największymi gwiazdami!

MTV EMA 2015 nominacje, kto wygra?

Margaret wygrała MTV EMA 2015

Po trwającym ponad miesiąc głosowaniu poznaliśmy zwycięzcę plebiscytu MTV EMA 2015! Decyzją internautów z całego świata do Madrytu poleci Margaret! To właśnie ona pokonała artystów w kategorii „Najlepszy Polski Artysta” i już za dwa tygodnie pojawi się na czerwonym dywanie wielkiej gali muzycznej. A konkurencja jakiej stawiła czoła była naprawdę zacna: Sarsa, Natalia Nykiel, Sounds’n’Grace i Tede.

Zobacz: MTV EMA 2015: Znamy wszystkich nominowanych. Aż 5 gwiazd z Polski ma szansę na nagrodę!

Margaret walczy o tytuł Najlepszego Artysty Europy

Teraz przed Margaret szansa na kolejne wyróżnienie. Polka trafiła do grona najlepszych gwiazd Europy i to z nimi zawalczy o tytuł Najlepszego Artysty Starego Kontynentu. Wśród rywali Margaret znaleźli się m.in.: Inna z Rumunii, Lena z Niemiec, Stefanie Heinzmann ze Szwajcarii, Little Mix z Irlandii, Eliad z Izraela czy Daniel Kajmakoski z Macedoni, który w tym roku występował na Eurowizji.

Jeśli Margaret na MTV EMA 2015 pokona mocną konkurencję to stanie do walki o najważniejszą nagrodę wieczoru – „Najlepszy Artysta Świata”. W poprzednich latach najbliższej tego wyróżnienia byli Dawid Kwiatkowski i Kamil Bednarek.

Głosować na Margaret w etapie europejskim można tutaj do 24 października. Wyniki poznamy dzień później, czyli 25.10 podczas wielkiej gali w Mediolanie.

Trzymamy kciuki!

Zobacz: Margaret z mamą przyćmiły pozostałych gości „Dzień Dobry TVN” [PAPARAZZI]

Margaret na jesiennej ramówce TVP 2015

Margaret na jesiennej ramówce TVP 2015

Polacy na gali MTV EMA

Na MTV EMA możemy pochwalić się kilkoma sukcesami. Dotychczas najbliżej najważniejszej nagrody była Doda, która w 2009 roku zajęła drugie miejsce w Berlinie. Jej spektakularne wejście na czerwony dywan było szeroko komentowane przez zagraniczne media.

Swoją obecność na gali zaznaczyli także Tola z Blog 27 i Dawid Kwiatkowski.

Doda na MTV EMA 2009

Doda na MTV EMA 2009

Tola Szlagowska na MTV EMA 2015 w Kopenhadze

Tola Szlagowska na MTV EMA 2015 w Kopenhadze

Dawid Kwiatkowski na MTV EMA 2014 w Glasgow

Dawid Kwiatkowski na MTV EMA 2014 w Glasgow


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×