Szukaj

Nie żyje ceniony aktor. Miał tylko 31 lat. Zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku

Marcin Król nie żyje

Marcin Król nie żyje

Młody aktor zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku. O śmierci 31-latka poinformowała w social mediach jego żona. Pod postem cały czas pojawiają się kolejne kondolencje.

Do fanów dotarły właśnie bardzo smutne wieści, zmarł młody aktor. W social mediach pojawił się wpis informujący o nieszczęśliwym wypadku, który wydarzył się w miniony piątek. Niestety pomimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Pozostawił on w żałobie swoich fanów, ale przede wszystkim ukochaną żonę i dwoje dzieci.

Nie żyje młody i ceniony aktor

Marcin Król nie żyje. 31-latek był reżyserem, aktorem i instruktorem teatru Co się stało?! w Limanowej. O wielkim nieszczęściu poinformowała w social mediach jego żona, Magdalena. Zamieściła przepełniony bólem wpis, pod którym natychmiast pojawiło się mnóstwo kondolencji i słów wsparcia.

Drodzy, z przykrością i bólem informuję, że dziś w wyniku nieszczęśliwego wypadku zmarł mój mąż Marcin Król, miał 31 lat, był najwspanialszym mężem i ojcem dwójki małych dzieci. Jesteśmy zdruzgotani.
O godzinie 18 w naszym domu w Laskowej odbędzie się różaniec w jego intencji.
Jutro i w następne dni aż do pogrzebu różaniec w kaplicy cmentarnej w Laskowej o 18.
O szczegółach dotyczących pogrzebu będę jeszcze informować.
Proszę Was o modlitwę.

Drodzy, z przykrością i bólem informuję, że dziś w wyniku nieszczęśliwego wypadku zmarł mój mąż Marcin Król, miał 31…

Posted by Magdalena Król on Friday, April 23, 2021

Mężczyzna zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Do wszystkiego doszło podczas budowy w centrum Białogardu przy ul. Kościelnej. Aktor został przysypany przez gruz. Pomimo natychmiastowego udzielenia pomocy i reanimacji niestety nie udało się go uratować.

Marcin Król jakiś czas temu próbował swoich sił także w polityce. Z ramienia Konfederacji startował w wyborach do Sejmu w 2019 roku.

Moi Drodzy! Oddając głos na partie systemowe przykładamy rękę do wypychania się na pierwszy plan poglądowych kłótni,…

Posted by Marcin Król on Saturday, October 5, 2019

Kim był Marcin Król?

Marcin Król był aktorem, reżyserem i instruktorem teatru Co się stało?! w Limanowej. Można go było zobaczyć także na deskach Teatru im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu. Jego pasją była historia i regularnie brał udział w rekonstrukcjach wydarzeń historycznych, będąc członkiem Stowarzyszenia 1 Pułku Strzelców Podhalańskich w Nowym Sączu. Interesował się również sztuką ludową i folklorem Lachów Limanowskich. Przez 7 lat był członkiem zespołu regionalnego Spod Kicek. Mocno angażował się w działania lokalnej społeczności i był między innymi współorganizatorem Jarmarku św. Marii Magdaleny w Limanowej.


Marcin Król nie żyje

Marcin Król nie żyje

Marcin Król nie żyje

Marcin Król nie żyje

Marcin Król nie żyje

Marcin Król nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×