Szukaj

Mandaryna pierwszy raz wyjawiła traumatyczną prawdę o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim! Jak z rozstaniem poradziły sobie jej dzieci?

Mandaryna, Michał Wiśniewski, rozwód

Mandaryna o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim

Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna, w 2003 roku zawarła związek małżeński z Michałem Wiśniewskim. Szczęśliwi wówczas małżonkowie wystąpili razem w reality show Jestem jaki jestem, które było inspirowane amerykańskim The Osbournes.

Mandaryna przez trzy lata była drugą sławną żoną Michała, z którym ma dwoje dzieci – syna 16-letniego Xaviera Michała oraz 15-letnią córkę Fabienne Martę. Niestety małżeństwo Wiśniewskich zakończyło się głośnym rozwodem w kwietniu 2006 roku. Marta po rozstaniu z Michałem sama wychowywała swoje pociechy.

W dzisiejszym wydaniu Pytania na śniadanie Mandaryna wyjawiła, jak rozwód wpłynął na rozwój i szczęście jej dzieci. Wiadomo bowiem, że przeważnie najpierw dziecko jest świadkiem domowych awantur, potem bywa narzędziem nacisku na matkę czy ojca. Rozwód rodziców przeważnie pozostawia w psychice dzieci głębokie ślady, czasem staje się nawet traumą na całe życie. Jak było u Marty?

Moje dzieci mają teraz 16 i 15 lat, jak się rozwodziłam były bardzo malutkie, nie chodziły jeszcze do przedszkola, pewnie dzieci szkolne rozwód przeżywają bardziej. Moje na szczęście były małe i nie przeżywały tego aż tak bardzo. Moje dzieci są może inne, są po prostu szczęśliwe i nie mają żadnych problemów w szkole, ani z akceptacją ani z samooceną. Na szczęście w tej szkole, do której chodzą nie ma podziału na tych, których rodzice są rozwiedzeni bądź nie – wyjawiła Marta.

Tancerka opowiedziała bardzo szczerze o traumie jaką przeżywała podczas małżeństwa z największą wówczas gwiazdą w Polsce:

Rozwód z pewnością zabiera dzieciom kawałek rodzinnej sytuacji, ale po rozwodzie możemy dać im więcej szczęścia, bowiem domy, w których od rana do wieczora są wieczne awantury, rzucanie talerzami i ciągła trauma są dużo gorsze od tych, w których rodzice żyją osobno. Nigdy nie traktowałam ich jak dzieci po rozwodzie, nad którymi trzeba się w jakiś specjalny sposób pochylać. Nigdy moje dzieci nie spotkały się z sytuacją samotności mamy, w moim domu zawsze było dużo ludzi – skwitowała Mandaryna.

Marta Wiśniewska wyjawiła w TVP, jak poradziła sobie z rozwodem i kto jej wówczas pomógł:

Po rozwodzie miałam dużo ludzi wokół siebie, którzy mi pomogli, przede wszystkim mama, tato oraz siostra, wiec było mi łatwo. Nigdy nie zagłębiałam się w tym że jesteśmy z Michałem po rozwodzie, wręcz odwrotnie zawsze go mobilizowałam do tego, aby nadal był dla dzieci fajnym tatą, co oczywiście nie było po rozwodzie łatwe – zakończyła gwiazda hitu „Ev’ry Night”.

Pamiętacie czasy małżeństwa Marty z Michałem?

Mandaryna wpadła jak śliwka w kompot! Nie powstrzymała namiętności, a jej ukochany wszystko pokazał na Instagramie

Córka Michała Wiśniewskiego wyrasta na piękną nastolatkę! W nowej fryzurze już jest gwiazdą Instagrama!

Mandaryna przyłapana na przyjemnościach w łóżku z nowym partnerem. Co robią, gdy nikt nie patrzy?


Dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego

Dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego

Mandaryna z dziećmi – syn Xavier i córka Fabienne w 2006 roku

Mandaryna z dziećmi – syn Xavier i córka Fabienne w 2006 roku

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne

Dodaj komentarz

  • XXL pisze:

    Mandaryna była najlepsza to Michał zawinił w tej sytuacji. Pieniądze potrafią człowiekowi namieszać! A dla Mandaryny i tak było to najlepsze rozwiązanie w tv można było zobaczyć jak Ja traktował. Ważniejsze siedzenie i picie niż pójść się położyć z ciężarna żona! Pozdrawiam

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×