Szukaj

Małgorzata Socha pochwaliła się całą trójką swoich słodkich dzieci! Jej synek już jest gwiazdą!

Małgorzata Socha po porodzie

Małgorzata Socha bawi się z dziećmi klockami

Małgorzata Socha doskonale sprawdza się nie tylko na planie zdjęciowym, gdzie wciela się w przeróżne role, ale także w domowym zaciszu, gdzie czas wolny od służbowych obowiązków, spędza na wychowywaniu dzieci. Aktorka dobrze wie, że podczas dorastania ważna jest zabawa.

Właśnie dlatego Socha postanowiła pobawić się ze swoimi pociechami. Okazuje się, że rodzina wspólnie budowała budynki z klocków lego, a z zabawy przyjemność czerpały nie tylko dzieci, ale także aktorka. W opisie zdjęcia, które umieściła w sieci, uznała klocki za ponad czasową zabawę:

Są takie zabawki, które są ponadczasowe. Lego niezależnie od wieku pozwala puścić wodze wyobraźni! Dobry pomysł na świąteczny prezent kreatywny. Potem tylko trzeba uważa, żeby na żadnego nie wejść gołą stopą. Co najczęściej budujecie z dziećmi z klocków? My dziś dom rodzinny.

Zwłaszcza, że podczas wspólnego tworzenia nowej budowli wzmacniają się więzi rodzinne. Do pracy Małgosia zaangażowała bowiem swoje córeczki. Kiedy jedna czytała instrukcję, druga szukała odpowiednich elementów. Z kolei syn aktorki wygodnie leżał sobie niczym prawdziwa gwiazda na łóżeczku przyglądając się zapracowanym siostrom.

O tym, że klocki to dobry sposób na spędzanie czasu z dziećmi, szczególnie w okresie, kiedy noce są bardzo długie, przekonani są też obserwatorzy gwiazdy. W komentarzach dzielili się swoimi pomysłami na nowe budowle, przyznając rację aktorce, że jest to zabawka skierowana do każdego:

  • U nas też lego duplo wydaje się nie mieć terminu ważności. Tylko pomysły i zastosowania się zmieniają. Fajna rodzinna chwila.

  • My budujemy basen od dwóch dni, ale tylko dlatego, że wokół nas czai się mała dama, która tyko czeka, żeby wziąć coś do buzi

  • U nas też króluje lego. Najczęściej budujemy stacje kolejowe i pociągi.

  • Starszy syn jest na etapie budowania z klocków domków i placów zabaw, a młodszy na etapie rzucania nimi

Jakie pomysły dopisalibyście do tej listy?

Małgorzata Socha niewyobrażalnie schudła po porodzie! Paparazzi przyłapali ją na zakupach!

Małgorzata Socha została zdetronizowana! Już nie jest jedyną królową „Przyjaciółek”! Pojawiła się nowa dominatorka!

Małgorzata Socha pokazała twarze córek! Jedna piękniejsza od drugiej! Rosną przyszłe gwiazdy!


Lubisz styl ubierania się Małgorzaty Sochy?

×